Princ William byl přistižen, jak tráví Valentýna se svou milenkou –⁠ bývalou nejlepší kamarádkou jeho manželky

Diskuze se na sociálních sítích rozpoutala hned potom, co na internetu začaly kolovat zvěsti o milence prince Williama. Sama Kate aféru nastínila ve své zprávě.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Zvěsti o manželské krizi mezi princem Williamem a Kate Middletonovou se stále množí a podle několika zdrojů trávil následník britského trůnu Valentýna se svou milenkou, nikoli s manželkou. Nedávno se slavil oblíbený a známý svátek lásky a přátelství, a přestože někteří věřili, že Buckinghamský palác bude slavit ve velkém jako loni, realita byla zcela opačná.

Nová aféra na účet královské rodiny

Bylo tu však něco, co přitahovalo obrovskou pozornost, a to právě zvěst, že princ a princezna z Walesu spolu nestrávili Valentýna. Tato kontroverzní pomluva na účet královské rodiny se rychle roznesla a spousta médií se začala celé události věnovat naplno.

Princezna již tušila jeho záměr

Podle zpráv médií údajně princ William strávil Valentýna se svou milenkou a bývalou nejlepší kamarádkou Kate Rose Hanburyovou. Tato kontroverze se na sociálních sítích šířila už několik dní před svátkem Valentýna, tedy ve chvíli, co sama princezna Kate 10. února prohlásila, že jí William nedává bonboniéru ani květiny, protože to pro ně není zaběhnutá tradice. To vyvolalo mezi stoupenci královské rodiny poměrně velkou vlnu reakcí.

Milenka odhalena před lety

William je spojován s Rose Hanburyovou již od roku 2019, kdy ze soukromého večírku v Anglii uniklo několik fotografií onoho skandálního páru milenců. Poté došlo velmi kompromitujícím způsobem ke sdílení fotek s vlivnými médii. Samy fotografie ukázaly, že stojí často velmi blízko u sebe a líbají se na tváře ve větší míře, než je ze zdvořilosti obvyklé, což vyvolalo otázky, zdali spolu mají dlouhodobý poměr.

William a Kate iZdroj fotografie: Depositphotos

Nejlepší přítelkyně často proti sobě

Mezi Kate a Rose prý došlo k velké hádce, ta zakázala své bývalé přítelkyni účast na jakýchkoli královských akcích a přísně omezila veškerý kontakt mezi nimi. Není to poprvé, co Rose dělala drastická a kontroverzní rozhodnutí, které na její osobu přitáhly pozornost. Dle výpovědi jejich blízkých ale k žádné aféře mezi princem Williamem a Rose nedošlo, i přes současné neshody obou přítelkyň. Otázkou pak zůstává, jestli si nechce královská rodina pouze zachovat tvář.

Jaký je váš postoj k aférám královské rodiny?

Zdroj: MusicMundial
Diskuze Vstoupit do diskuze
132 lidí právě čte
Zobrazit další články