Záleží na velikosti malíčku? Test osobnosti, který odhalí i ta nejvíc pohřbená tajemství

To, jakými jsme lidmi a co preferujeme se dá určit mnoha zajímavými způsoby. Jedním z nich je bezpochyby určování osobnosti pomocí délky malíčku.

i Zdroj fotografie: Freepik
                   

O svých prstech nejspíš běžně neuvažujete. Prostě tam jsou, držíme díky nim věci v rukou, ale tak nějak tomu nepřikládáme větší význam. Jenže co, když tam nějaký ten skrytý význam přeci jen je? Díky jihokorejské analýze můžete zjistit mnoho informací o tom, kdo skutečně jste. A to pouze z délky vašeho malíčku! Velikost malíčku údajně souvisí hlavně s tím, jakými způsoby vyjadřujeme lásku a jaká je naše důvěra vůči lidem.

iZdroj fotografie: Freepik

Pokud váš malíček nedosahuje konce druhého článku prsteníčku…

Tak to znamená, že jste velice extrovertní osoba. Pravidlo „co na srdci, to na jazyku“ vás více než jen vystihuje. Rádi dáváte najevo své pocity a nebojíte se vyjádřit vlastní názor. Kdykoliv se cokoliv stane, vy vždy vstanete a nahlas řeknete, co si o dané situaci myslíte. Lidem se otevíráte brzy a beze strachu odhalujete své pocity. To může být ovšem z jedné strany nebezpečné, jelikož jste díky tomu pro ostatní více zranitelní. Upřímnost a otevřenost jsou důležitými prvky jakéhokoliv vztahu, ale zkuste být více opatrní. 

Je-li váš malíček zarovnán s koncem druhého článku prsteníčku…

Tak to znamená, že jste nejen přátelský, ale hlavně vynalézavý člověk. Kreativitě a fantazii se meze nekladou, alespoň u vás ne. Rádi řešíte jakékoliv problémy, jelikož jste v tom ve většině případů skutečně dobří. Umíte se vžít do cizí situace a hned víte, co by měla daná osoba udělat. Snažíte se všem pomáhat, což je úctyhodné, ale dávejte pozor, abyste to nepřeháněli. Ne každý o vaši pomoc stojí a jsou situace, kdy byste se měli držet v pozadí. V opačném případě může mít vaše pomoc negativní dopady a druhé osobě nemusí hned dojít, že jste se jen snažili udělat dobrou věc.

iZdroj fotografie: Freepik

Pokud váš malíček dosahuje až do třetího článku prsteníčku…

To značí, že lidem moc přístupní nejste. Hlídáte si své soukromí a pečlivě si rozmýšlíte, než něco vypustíte z pusy. Víte, že na světě existují lidé, kteří by vašich pocitů a osobních informací mohli zneužít a nikdy na tento fakt nezapomínáte. Opatrnost vás chrání před zbytečnými přešlapy, ale nic se nemá přehánět. I když je občas těžké zjistit, komu můžete skutečně věřit, tak by nikdo neměl být na své pocity sám. Každý by měl mít někoho, komu se může skutečně a upřímně svěřit. Navíc svou odtažitostí můžete své okolí zraňovat, i když neúmyslně. 

Zdroj: Your Tango

Diskuze Vstoupit do diskuze
71 lidí právě čte
Zobrazit další články