Osobní zpráva pro každé znamení zvěrokruhu. Co mají cikánské karty přichystáno pro vás?

Pokud jste se někdy zajímali o znamení zvěrokruhu a výklad z karet, rozhodně musíte zjistit, jakou osobní zprávu vám karty posílají. Vše je založeno na vašem znamení.

i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Zkoušeli jste někdy zajít k věštkyni na výklad karet, či jste o tom alespoň uvažovali? Ať už byste se dozvěděli cokoliv, je nutno uznat, že to je pokaždé zajímavá zkušenost. Můžete si to ale vyzkoušet i z pohodlí domova. Stačí vám jen vědět, ve kterém ze znamení zvěrokruhu jste narozeni.

Berani si vysloužili kartu neštěstí

Karta sama o sobě bývá vykládaná jako ztráta, tragédie, náhlá negativní změna či nemoc. Ve skutečnosti ale znamená, že máte nevyslovitelnou sílu věci okolo sebe transformovat. K tomu, abyste něco přestavěli, to nejprve musíte zničit. Dá se to tedy nazvat nutným zlem, ale všechno zlé je pro něco dobré.

iZdroj fotografie: Pixabay

Býkovi patří karta zamilované ženy

Pokud se jedná o ženu ve znamení Býka, karta zobrazuje ji samotnou. U mužů symbolizuje ženu, ke které jsou citově připoutáni. V obou případech znamená dobro a krásu. Muži jsou v tomto případě spokojení, když mají se všemi dobré vztahy. I když jsou jejich matky, přítelkyně či manželky divoké, nikdy by neměli zkoušet některou z nich využít či tahat za nos, ať je to láká sebevíc.

iZdroj fotografie: Pixabay

Blíženci mají kartu s významem zprávy

Smyslem vaší osobnosti jsou božská poselství, jež ovlivňují váš život i osud. Znamení mohou pocházet odkudkoliv a je právě na vás, abyste se je naučili hledat a všímat si jich. Pokud rádi mluvíte, tak se toho držte, jelikož do světa vysíláte důležité informace. Dále berte jako varování to, že byste měli žít vědomě a nelítat hlavou v oblacích. Někdy je dobré se na svůj život podívat nezaujatým pohledem.

iZdroj fotografie: Pixabay

Karta Raků je dům

Význam této osobní karty je domov, rodina, pokrevní vztahy, životní prostor, stabilita či bezpečí. Nezáleží na tom, kde se ve svém životě budete nacházet, jelikož domov vytváříte právě vy a ne prostory okolo vás. Ke svým blízkým a rodině jste neskutečně připoutáni. Neoddělujte se tedy od nich a nestavějte okolo sebe zbytečné zdi, alespoň ne před nimi.

iZdroj fotografie: Pixabay

Lví karta je zaměřená na peníze

Osobní karta tohoto znamení se nazývá peníze. Značí toho mnoho ve spojitosti s platidly. Její význam může být finanční zlepšení, bohatství, produktivita, finanční růst, bankovnictví, obchod, vznik dosud neznámých zdrojů peněz či dostání daru. Děláte tvrdohlavě vše pro to, abyste peníze získali, a to nejlépe jen díky spolehnutí se na sebe. Je ovšem nebezpečné je považovat za nejdůležitější věc ve vašem životě.

iZdroj fotografie: Pixabay

Pannina karta jsou malé peníze

Tato karta znamená malé, skoro až bezvýznamné změny nebo finanční situaci, kdy budete mít tak akorát tolik peněz, které potřebujte k vlastní obživě. To neznamená, že s malým obnosem peněz zůstanete celý život, ale naučí vás to přijmout to, co v životě přijde, a poučit se z toho. Karta navíc naznačuje stabilitu, jelikož usilujete o bezpečí a snažíte se rozhodovat moudře.

iZdroj fotografie: Pixabay

Karta Vah je radost

Zdůrazňuje hlavně důležitost toho umět si udělat volno a odpočinout si. Každý potřebuje alespoň chvíli relaxu, jelikož ten dělá život barevnějším a krásnějším. Jakmile máte prázdniny, volno či dovolenou, vaše duše i srdce jásají. Je tedy důležité dávat pozor na to, aby vás nepohltila každodenní rutina a bezvýznamné, šedé dny. Dopřejte si tedy péči a harmonické prostředí.

iZdroj fotografie: Pixabay

Štír dostal ve výběru kartu smrti

Smyslem vašeho života by nyní mělo být uzavření všech starých záležitostí a přizpůsobení se novému režimu. Když totiž něčemu uštědříte konec, hned na tom místě vznikne nový život. To je pravým významem této karty, nemusíte se tedy obávat, že by se váš život měl chýlit ke konci. Nemrhejte svým časem a žijte aktivně.

iZdroj fotografie: Pixabay

Střelci si vysloužili kartu cestování

Významem této karty je, že byste se neustále měli pohybovat směrem ke svým cílům. Jste zastánci cestování, jelikož jej milujete stejně jako pestrost a dobrodružnost v životě. Snažte se tedy žít podle toho, co vás naplňuje. Musíte si uvědomit, že to vy ovládáte svůj život a je na vás, jak se ke svému cíli dostanete, ne na nikom jiném.

iZdroj fotografie: Pixabay

Kozorozi dostali kartu vdovy, nebo také vdovce

Tato karta zobrazuje starší osamělou ženu či staršího osamělého muže Naznačuje především to, že nehledě na váš věk a zkušenosti máte moudrou, zralou a rozumnou duši. Dokážete vždy porozumět světu a vašemu okolí a dáváte ty nejlepší rady, proto se nebojte svou empatii dávat najevo.

iZdroj fotografie: Pixabay

Vodnářovou kartou je neočekávaná radost

Tato karta naznačuje, že ve vašem životě dojde k pozitivnímu obratu či nějaké neočekávané změně. Může se jednat o novou známost, energii či pracovní příležitost. Tyto změny by měly být trvalé a budete s nimi nějakou dobu žít. Máte spoustu nápadů a uvažujete nad tím, jak je naplnit. Zrovna teď je na to ten nejlepší čas.

iZdroj fotografie: Pixabay

Karta Ryb je smutek

Tato karta vás varuje, že nezpracované myšlenky ve vaší hlavě se stanou dominantní a mohou vás stahovat dolů. Jestliže se nenacházíte v dobré životní situaci, jednejte a vyřešte ji dřív, než bude pozdě. Ryby bývají často náchylné k melancholii, depresím a negativnímu myšlení. Musíte se tomu ovšem bránit a vše bude lepší.

iZdroj fotografie: Pixabay

Zdroj: Horoscope, Times of India

Diskuze Vstoupit do diskuze
66 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Jablka z obchodu nestačí opláchnout čistou vodou. Pro zbavení „atraktivního povlaku“ je potřeba víc
Události247.cz
Události247.cz
Nechutná praxe: Některé obchody prodávaly zákazníkům jídlo prošlé až dva roky
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Chrápání: jaké jsou jeho příčiny a jak se ho zbavit
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Buddhističtí mniši mumifikovali svá těla zaživa. Znamenalo to nejméně 2 000 dní dobrovolného utrpení