Měsíc narození je pro člověka jeho přirozeností a způsobem, jak vytěžit ze života co nejvíce. Znáte plusy a mínusy svého znamení?

Všechno, co se v našem životě děje, má nějaký důvod a nic není náhoda. Váš měsíc narození toho o vás opravdu hodně prozradí!

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Všimli jsme si, že lidé narozeni ve stejném měsíci mají podobné rysy osobnosti. Snažili jsme se o tomto tématu zjistit více, a dozvěděli jsme se, že to opravdu není náhoda. Podívejte se, co zrovna o vás prozradí váš měsíc narození.

Leden

Ženy narozené v lednu jsou velmi ambiciózní a konzervativní. Jsou kritičtí, nicméně rádi mluví o svých pocitech. Mají dobrý vztah s lidmi s podobným smýšlením a intelektuální úrovní a ostatní lidi ve svém prostředí moc netolerují.

iZdroj fotografie: Unsplash

Únor

Ženy, které se narodily v únoru jsou romanticky založené. Komunikovat s nimi vyžaduje hodně trpělivosti. Ne každý jim rozumí a jejich výkyvy nálad nemusí každý zvládat.

Březen

Tyto ženy jsou atraktivní a charismatičtí. Dokážou velmi milovat, ale jen do té doby, než jim ostatní ublíží. Je však potěšením žít s ženou narozenou v březnu, protože dokážou být laskavé a okouzlující.

Duben

Dámy, které se narodily tento měsíc jsou diplomatické a mají dobré vztahy téměř se všemi. Narození v tomto měsíci mají tendenci žárlit, pokud jejich láska naruší důvěru, je lepší se této ženě na nějakou dobu vyhnout.

iZdroj fotografie: Unsplash

Květen

Ženy narozené v květnu mají silnou osobnost a určité vize. Lásku svého života dělají neskutečně šťastnou, protože v nich přebývá nekonečná láska. Říká se, že na ženy narozené v květnu nemůže zapomenout žádný muž, protože jejich láska je ohnivá a upřímná.

Červen

Červnové ženy jsou zvědavé, kreativní a laskavé a to jsou jejich nejlepší vlastnosti. Jejich obrovskou nevýhodou ale je, že dřív mluví, než myslí. Nerady říkají pravdu přímo do očí, mnohdy raději řeknou milosrdnou lež. Muži jsou těmito ženami někdy považováni pouze za hračky.

Červenec

Ty, co se narodily tento měsíc, jsou šťastné a zdravé. Nemají rády konflikty a nejvíce si cení poctivosti. Jakmile někdo ztratí jejich důvěru, tak je opravdu těžké ji znovu získat.

iZdroj fotografie: Unsplash

Srpen

Ženy narozené v srpnu jsou známé svojí sobeckostí. Nestojí za to se s nimi hádat. Mají skvělý smysl pro humor, ale nezvládají, když někdo dělá vtipy na jejich účet. Pokud jim ublížíte, nikdy nevíte, kdy zaútočí nazpět. Chtějí být neustále v centru pozornosti, znamená pro ně opravdu hodně, když jim muži věnují pozornost.

Září

Ženy narozené v září jsou úžasné, ale jejich názory se často mění. Nedokáží odpustit, jsou velmi pomstychtiví. Milují dlouhé vztahy, aférky na jednu noc jim nic neříkají. Jsou spokojené, když najdou muže, který rozumí i jejich myšlenkám.

Říjen

Ženy narozené tento měsíc jsou silné povahy, hlavně hodně laskavé. Velmi se bojí zklamání, takže ne vždy mluví o svých pocitech. Jiné ženy na ně obvykle žárlí, protože jsou velmi okouzlující a jejich společnost je také příjemná.

iZdroj fotografie: Unsplash

Listopad

Pro tyto ženy je nejzásadnější poctivost. Vždycky je lepší neptat se jich na jejich názory, krutá pravda, kterou vám řeknou, by totiž nemusela být zrovna příjemná.

Prosinec

Ženy narozené v prosinci jsou netrpělivé, ale většinou mají štěstí. Jsou to veselé povahy a jen tak něčeho se nezaleknou. Také dobře tolerují urážky a jejich sny jsou většinou splněny.

Zdroj: Power of Positivity

Diskuze Vstoupit do diskuze
50 lidí právě čte
Zobrazit další články