Co připadá mužům na ženách atraktivnější než vzhled? Pět věcí, jenž považují za daleko více sexy

První věc, které si člověk všimne na druhé osobě, je samozřejmě její vzhled. I v oblasti lásky je základní věcí, jež muže na dívce přitahuje, její vzhled, ale také osobnost, která z ní vyzařuje.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Vzhled není jediný faktor, jenž přitahuje oči mužů. Vztahy totiž nejsou založeny pouze na vnějším vzhledu, další věci, které muže přitahují, jsou osobnost, smysl pro humor a sebeúcta. Nyní se podíváme na 5 dalších věcí, jež muži na ženách milují.

Sebevědomí ženy

Nic nepřitahuje muže více než žena, která má zdravé sebevědomí. Sebevědomá žena je nezávislá a dokáže zvládnout jakoukoliv situaci, i bez chlapa. Ve vztahu se někdy může stát, že je muž závislý na ženě a cítí se s ní v bezpečí. Ale spousta mužů se žen s příliš vysokým sebevědomím spíše bojí.

Smysl pro humor

iZdroj fotografie: Unsplash

Člověk bez smyslu pro humor je nezajímavý a nudný. Ať už jde o muže nebo o ženu, vždy je důležité být nějakým způsobem vtipný. Mnoha mužům připadá atraktivní, když má žena smysl pro humor a umí vyprávět vtipy, nebo také když žena vtipy chápe a jen tak něco ji neurazí.

Styl

I když móda není ve vztahu to nejdůležitější, pokud je člověk v první fázi zamilování, je třeba myslet na to, jak se obléká. Smysl pro módu má v tomto období velmi důležitý význam. Ačkoliv si to ženy moc neuvědomují, dobře oblečená žena dokáže vzbudit pozornost a obdiv spousty mužů.

iZdroj fotografie: Unsplash

Jak úspěšní jsou ve své práci

Muži to nikdy neříkají nahlas, ale úspěšná žena se jim zdá velmi atraktivní. Ženy, které mají jistou práci a jdou si za svým, neskutečně oslovují muže. Poskytují jim totiž jistotu, že s nimi jejich ženy nejsou jen kvůli penězům.

Inteligence

Nikdo nemá rád ženu bez zdravého rozumu. Pokud muž plánuje zbytek života strávit s jednou ženou, bude pravděpodobně vždy vyhledávat inteligentní ženy. Bude totiž potřebovat někoho, kdo má rozum a odhodlání překonat jakoukoli životní situaci.

Zdroj: Times of India

Diskuze Vstoupit do diskuze
84 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Jablka z obchodu nestačí opláchnout čistou vodou. Pro zbavení „atraktivního povlaku“ je potřeba víc
Události247.cz
Události247.cz
Nechutná praxe: Některé obchody prodávaly zákazníkům jídlo prošlé až dva roky
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Chrápání: jaké jsou jeho příčiny a jak se ho zbavit
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Buddhističtí mniši mumifikovali svá těla zaživa. Znamenalo to nejméně 2 000 dní dobrovolného utrpení