Mladá Alice žila 2 roky jako bezdomovec a pak si vzala 76letého muže, kterého potkala v parku. Až po letech zjistila, co je vlastně zač

Žena, která žila na ulici, potkala starého muže a po pár letech se za něj provdala. Neměla přitom ani tušení, že její manžel je milionář.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Mladá žena žila již dva roky osamoceně na ulici v New Yorku. Jednoho dne ji oslovil neznámý starý muž a pozval ji na kávu. Po pár letech se vzali. Její manžel jí však celou dobu tajil, že je milionář s velkým majetkem. Alice se to dozvěděla náhodou.

Starého muže potkala tragédie

Jacob Corner nedávno oslavil své 76. narozeniny a žil již dlouhá léta sám. Nebylo to tak vždy. Když mu bylo 34, jel se svou dívkou autem na vyjížďku, ale narazilo do nich protijedoucí auto. Jacobova družka vykrvácela a na místě zemřela. Jacoba to zničilo a byl přesvědčen, že do smrti zůstane sám. Bez své milované Lindy nemohl žít a nedokázal si vůbec představit žít s někým jiným.

Do svého podnikání dal všechno

Všechen smutek se Jacob rozhodl zahnat prací. Postupem času rozjel úspěšnou oděvní firmu, do níž vkládal veškerou energii a čas. Obraty se časem vyšplhaly na milionové částky a stejně tak rostla i cifra na Jacobově účtě. Jacob ale zůstal skromný a i se svými dvěma dětmi žil v jednoduchém domku na předměstí. Snažil se je vychovávat tak, aby i ony byly skromné, ale nepovedlo se mu to.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Žil osamělý život

Jacob později poslal své děti do internátních škol a zůstal v domě sám. Jeho děti s ním nechtěly udržovat kontakt a vždy po něm chtěly pouze peníze. Když jednou prodělal infarkt a dva týdny strávil v nemocnici, potomci ho ani nepřišli navštívit. Stejně tak osaměle žila mladá Alice. Tu přítel vyhodil z jejich společného bytu poté, co nedonosila jejich dítě. Velmi se tehdy pohádali a ona přestala věřit v lásku.

Setkali se náhodou

Jednoho sychravého rána se Jacob vypravil přes místní park do kavárny pro kávu s sebou. U obchodu na okraji viděl na kartonu spát mladou ženu, která nad sebou měla ceduli „Hledám práci“. Oslovil ji, a pozval na kávu. Povídali si celý večer a Jacoba okouzlil Alicin úsměv. Nabídl jí místo hospodyně v jeho domku, aby mu někdo pomáhal s úklidem a vařením.

Připomněla mu jeho první lásku

Jacob si nemohl pomoct. V mladé Alici neustále viděl Lindu, svou první lásku. Zamiloval se do ní, a po pár letech soužití ji požádal o ruku. Manželé byli jen krátce, ale prožili krásný čas. Dva roky po skromném obřadu v kostele dostal Jacob nevyléčitelnou chorobu srdce a po pár týdnech zemřel.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Po Jacobově smrti čekal Alici šok

Pár dní po pohřbu zavolal Alici notář. Ze závěti, kterou po sobě Jacob zanechal vyplynulo, že Alice zdědila veškerý jeho majetek v hodnotě několika milionů a dvě velké vily v New Yorku. “Zůstala jsi se mnou, ačkoliv jsi neměla ani tušení o tom, že jsem milionář. Za svou bezelstnou lásku si proto zasloužíš všechno, co po mně zbylo.” Alice se ve vile rozhodla zřídit centrum, které pomáhá bezdomovcům, jakým byla i ona.

Jak ve vašem městě pomáhají bezdomovcům?

Zdroj: TheSun

Diskuze Vstoupit do diskuze
90 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Neobvyklá užití WD-40: Na počmáranou zeď, skvrny od lepidla, vodní kámen i proti ptákům
Události247.cz
Události247.cz
Léto plné nádherných výletů? Vsaďte na nekonečné hory
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
I slunečnicová semínka mají co nabídnout: Pomohou na záněty i krevní tlak
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Starověké stavby v arabské poušti odhalily pozůstatky dosud neznámých rituálů