Důvod, proč neustále vídáte ta samá čísla | DámskýDeník.cz

Setkáváte se opakovaně se stejnými čísly? Možná se vás snaží kontaktovat anděl strážný

V tomto článku se vám pokusíme vysvětlit význam andělských čísel. Jakmile pochopíte, jak si je vyložit, mohou vás nasměrovat na správnou cestu ve vašem životě.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Andělé se nemohou jednoduše zjevit a povídat si s vámi jako s přáteli. Proto vznikla andělská čísla. Pokud je pravidelně vídáte, anděl se vám snaží sdělit zprávu. Nejčastěji se jedná o opakující se řady čísel, můžete třeba neustále vídat na hodinách číslo 12:12. Pozornost věnujte také účtenkám, číslům na dveřích nebo třeba tomu, že vám dlouhodobě chodí do schránky tři letáky. Níže si ukážeme menší přehled těchto čísel. Pokud nějaké vídáte, snažte se jeho význam propojit s kontextem vašeho života.Číslo 1

Musíte zapracovat na sebedůvěře. Často ho uvidíte, když ve vašem životě nastane ten správný okamžik začít novou cestu, například založit si podnik.

Číslo 2

Vídání tohoto čísla značí, že je čas na sebereflexi. Přehodnoťte, co od života chcete, a stanovte si jasné cíle. Pokud se nacházíte pod tlakem jiných lidí, dvojka naznačuje, že byste měli věřit vlastnímu názoru, ne názoru ostatních.

Číslo 3

Toto číslo značí, že v sobě držíte něco, co chce ven. Většinou se jedná o pravdu, kterou byste měli někomu říct. V jiných případech se ovšem může jednat i o projekt, který váháte přijmout.

Číslo 4

Je důležité, abyste se starali o základní aspekty ve vašem životě. Máte čas na udržení vztahů, zdravého těla a ducha? Možná byste se měli začít jedné z těchto důležitých částí života věnovat více.


iZdroj fotografie: Unsplash

Číslo 5

Značí potřebu změn. Je běžné ho vídat, pokud máte pocit, že jste se sekli na jednom místě. Je mnoho důvodů, proč byste měli chtít změnu, číslo 5 ale naznačuje, že máte šanci na pozitivní změnu, tudíž do toho rozhodně jděte.

Číslo 6

Toto číslo se týká rovnováhy, a to zejména mezi pracovním a soukromým životem. Zamyslete se nad tím, jak trávíte čas a jestli některé věci neignorujete na úkor jiných.

Číslo 7

Číslo 7 signalizuje čas na klid a odpočinek. Jakmile se naskytne šance vyrazit na výlet nebo jen strávit den sami se sebou, s chutí do toho. Doplníte si energii a chuť do života.

Číslo 8

Jeho význam souvisí s výzvami a problémy. Andělé se vás snaží ujistit, že aktuální období zvládnete, a ve výsledku byste z toho mohli mít i prospěch. Lepší časy nastanou, jen vydržte.

Číslo 9

Devítka je znakem soucitu. Ten se může vztahovat jak na vás, tak na ostatní. Možná jste na sebe moc přísní anebo neprojevujete okolí dostatečnou empatii. Svou laskavost ke světu můžete změnit kdykoliv a devítka naznačuje, že k tomu nadešel čas.


iZdroj fotografie: Unsplash

Číslo 0

Nula představuje nekonečno. Můžete ji zahlédnout, když žijete duchovním životem nebo když žijete pravým životem, ve kterém si na nic nehrajete. Nulu berte jako znamení toho, že byste měli pokračovat v tom, co děláte.

Řady čísel

Významy jednotlivých čísel už znáte, ale co jejich kombinace? Pomocí číselných řad k vám mohou přijít ty nejdůležitější zprávy. O těch nejvýznamnějších si můžete přečíst níže.

Čísla 11, 111 a 1111

Počet čísel, která zahlédnete, obvykle odpovídá o síle zprávy. Jedničky značí, že vaše intuice funguje na maximum, stejně jako vaše inspirace. Nyní máte příležitost kreativně sdílet své schopnosti mezi ostatní.

Čísla 22, 222 a 2222

Tato čísla jsou spojena s přeměnou vašich nápadů na realitu. Jestli již nějakou dobu sestavujete plán či třídíte různé možnosti, nyní je čas vaše sny realizovat. Mohou však také značit to, abyste se nevzdávali svých snů, vaše vytrvalost bude odměněna.

Čísla 33, 333 a 3333

Tato čísla mohou sloužit jako znamení toho, že byste se měli otevřít konkrétní osobě ve vašem životě. Jindy však souvisí i se šířením důležité zprávy do společnosti. Zamyslete se nad tím, komu by mohla pomoci vaše zvýšená komunikace.

Čísla 44, 444 a 4444

Nejspíše jste testováni vesmírem. Musíte ukázat svou sílu a odhodlání bez ohledu na to, jak těžké překážky budou. Andělé vám tyto řady posílají, abyste si uvědomili, že výzvy existují a mají vás posílit.


iZdroj fotografie: Unsplash

Čísla 55, 555 a 5555

Objevují se, když se nacházíte v blízkosti negativních vlivů, a je potřeba to změnit. Můžete je vidět, když jste v toxickém vztahu či přátelství anebo když nejste spokojeni ve své práci. Změna může být děsivá, ale otevře vám dveře neomezeným možnostem a pozitivitě.

Čísla 66, 666 a 6666

Měli byste posílit svou sebeúctu. Neměli byste vždy klást potřeby druhých před ty své. Jste krásní a vaše hodnota nezávisí na tom, co děláte pro ostatní.

Čísla 77, 777 a 7777

Prozkoumejte, co doopravdy chcete. Současný stav vás může brzdit od šťastného a spokojeného života. Možná je čas na zásadní změnu.

Čísla 88, 888 a 8888

Zvažte, jestli si s sebou netaháte až moc břemen. Zamyslete se nad všemi svými závazky a zkuste zvážit, které můžete odložit, nebo se jich úplně zbavit.

Čísla 99, 999 a 9999

Mohou značit ztrátu či přechod do nové fáze bytí. Je důležité se oprostit od minulosti, zvláště pokud se jedná o hněv, smutek či nenávist. Rozdělte své cesty s lidmi, kteří vám ublížili, a zbavte se veškeré záště, kterou v sobě držíte.


iZdroj fotografie: Unsplash

Čísla 00, 000 a 0000

Tato řada se vám zobrazuje, pokud jste se dostali do bludného kruhu. Nový začátek je v tomto případě pro vás prospěšný. Nuly značí, že jste naladěni na znamení vesmíru, tudíž byste měli věřit své intuici.

Zdroj: Thelawofattraction

Diskuze Vstoupit do diskuze
88 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
4/5 (80%) 368 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
Prodej hrnčířské hlíny: Kde ji nejlépe pořídíte?
Události247.cz
Očkovat proti covidu se budou děti od pěti let. Ministr zdravotnictví Vojtěch řekl, od kdy to bude možné
JakZdravě.cz
Kolik a jakých potravin denně sníst, aby tělo získalo maximum vitamínů? Jednoduchá tabulka ukáže přesné množství
VědaŽivě.cz
Robotická chirurgie – budoucnost medicíny začíná tady a teď