Posádka se divila, že pár letí s teprve 8denním miminkem. Když zjistila důvod, pobídla cestující, aby mu napsali vzkazy

Pláč novorozeného miminka byl pro letušku nepříjemný, tak se rozhodla před zraky ostatních zasáhnout. Nejenom rodiče nevěřili, že se může něco takového stát.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Když dítě v letadle začalo plakat, novopečení rodiče vůbec nevěděli, co mají dělat. Velmi je proto překvapilo, jak se k situaci postavila letuška. Pro pár to bylo opravdu těžké, nechtěli obtěžovat další cestující. Zároveň však nevěděli, jakým způsobem miminko utišit, aby neplakalo. Na dítě čekali opravdu dlouhé roky a z celé situace byli sami velice rozrušení. Vše pro ně bylo nové a neprozkoumané.

Po dlouhých letech zvolili adopci

Caren a Dustin Mooreovi se pokoušeli o miminko 10 let. Snahy však byly neúspěšné, proto se rozhodli pro adopci. Museli projít 9letou léčbou neplodnosti, potraty a poté také adopčním řízením, které je poměrně stresující a náročné na psychiku. Pár byl v nemocnici v Coloradu, když se narodilo děťátko pro jejich adopci. Pochopitelně měli strach, že maminka dítěte změní názor. To se však nestalo a o 8 dní později odcházeli s miminkem domů.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Domů museli letadlem a miminko začalo plakat. V polovině letu se tak omlouvali zaměstnancům aerolinek za pláč a rušení cestujících. Zeptali se, zda by mohli dítě přebalit. Letuška jménem Jenny je doprovodila na místo, kde na to budou mít klid. Zaměstnanci včetně Jenny se manželů ptali, co je přimělo letět letadlem s takto malým dítětem. Oni jim tedy upřímně řekli o adopci. Všichni byli překvapení, ale reagovali mile a pochválili jim krásnou dceru.

Čekalo je překvapení

Jakmile se dvojice vrátila na své místo, oznámila jiná letuška do reproduktoru všem cestujícím, že na letu je speciální host. „Je mu teprve 8 dní a jede domů se svými rodiči,“ řekla. Všem rozdali papíry, na které mohli napsat novopečeným rodičům vzkazy s radami. Cestující reagovali nadšeným potleskem a pokřikem. Novopečení rodiče opravdu něco takového nečekali a byli ze situace dojatí. Zvláště poté, co si přečetli všechny vzkazy od spolucestujících.

Jeden vzkaz napsal člověk, jenž byl adoptován před 64 lety. Děkoval jim za to, že děťátku dají milující rodinu, kterou může být součástí. „My, adoptované děti, potřebujeme trochu lásky navíc,“ dodal ještě. Další jim napsal, ať se radují každou minutu, protože děti rostou rychleji, než si kdo myslí. Celkově se k dvojici dostalo asi 60 vzkazů a každý z nich byl opravdu milý a dodal jim sílu. Z činu letušky měli rodiče velkou radost, stejně jako ze schovívavosti personálu.

Jaký vzkaz byste rodičům napsali vy?

Zdroj: TheSun

Diskuze Vstoupit do diskuze
92 lidí právě čte
Autor článku

Lucie Mašínová

Mou velkou zálibou jsou životní příběhy. S více než 8 lety zkušeností, sdílím s čtenáři nejen fakta, ale i svůj jedinečný pohled. Mé články jsou směsicí emocí, která nikoho nechává chladným. Vstupte do mého světa a připravte se na nezapomenutelnou jízdu skrze slova a příběhy.

Zobrazit další články