9 typů mužů, kterým se za každou cenu vyhněte. Život s nimi je akorát trápení. Není mezi nimi váš partner?

S těmito 9 typy mužů se raději do vztahu nepouštějte. Jejich jiný charakter, který vám na začátku možná přijde fajn, se dokáže změnit v noční můru.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Každý jsme originál, jenž se alespoň minimálně liší od ostatních, ať už je to vzhledově či povahově. A tudíž ani muži nejsou v tomto ohledu žádnou výjimkou. Navíc každý od vztahu vyžaduje něco jiného. Někdo se rád nechá vést a někdo je zase radši, když velí on. Díky našim zvykům a cílům si mezi lidmi najdeme ty, s nimiž si dobře rozumíme. Ovšem těmto 9 typům mužů se možná raději obloukem vyhněte.

Chlap padouch – odvážný, nebezpečný a provokativní

Ze začátku vztahu takovéto vlastnosti určitě ženu zaujmou. S tímto typem muže se nikdy nenudí. Jakmile však začne přemýšlet o něčem vážnějším, to, co pro ni bylo dříve atraktivní, se stává podstatnou překážkou. Když je mladá, je paf z nebezpečí a adrenalin vyhledává, kde jen může. Ovšem problém může nastat, jakmile už takový život nechce a chce například založit rodinu. Což často nepatří mezi cíle těchto mužů.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Muž, který tráví všechen čas v posilovně

Ženám se odjakživa líbili muži s hezkými vypracovanými svaly. A na tom, že se muži snaží vypadat lépe a starají se o sebe, není nic špatného. Problémem by však bylo, jakmile by váš partner raději svůj volný čas trávil v posilovně než s vámi. V těchto chvílích začíná být jeho posedlost vzhledem a cvičením opravdu na obtíž jakémukoli vztahu.

Maminčin mazánek, bez ní ani na krok

Pokud muž miluje svou matku, tak to rozhodně špatně není, spíše naopak. Může to být ukazatelem toho, že stejně jako si váží jí, si bude vážit i své budoucí manželky. Toto platí pouze do chvíle, kdy je na ní až příliš závislý. Nepříjemné to může být, jakmile jí volá po každé hádce, podstrkuje její rady své partnerce a nebo za sebe nechá maminkou platit. To potom svědčí o tom, že je pro něj nejdůležitější ženou v životě a nahradit ji pro něj bude opravdu obtížné.


iZdroj fotografie: Freepik

Ten, na něhož není nikdy spoleh

Ženy potřebují ve vztahu určitou oporu, která je často v budování života s partnerem opravdu stěžejní. Jsou rády, když ví, že se na něj mohou kdykoli s čímkoli obrátit. Jakmile se tedy muž dokáže sotva postarat o sebe, příliš dobré světlo to na něj nevrhá. Ženy obvykle nevyhledávají vyloženě bohaté muže, kteří jim koupí, na co si vzpomenou. Ovšem jistota, že se partner dokáže postarat o rodinu, je opravdu žádoucí.

Dětinské chování a zbytečné hádky

Dělání z komára velblouda je častá nepříjemnou vlastností tohoto typu mužů. Zvláště po delší době ve vztahu se to může opravdu otočit proti nim samotným. Když se totiž neustále dožaduje toho, aby mu partnerka okamžitě odpověděla na zprávu, začíná to být otravné a dokonce i překážkou ve zdravém vztahu. Vznikají z toho poté zbytečné hádky, které oba partnery rozhodí.


iZdroj fotografie: Freepik

Podvodník a lhář, jemuž se nedá věřit

Vztah je založen především na důvěře, kterou však nejde mít vůči někomu, kdo vás již tolikrát zradil a lhal vám. To, že muž před ženou skrývá poměr, může mít různé náznaky. Například když při zvednutí hovoru odchází z místnosti či partnerku nebere na žádné večírky a společenské akce nebo jsou jeho služební cesty příliš časté. Jestliže něco takového zrovna zažíváte i vy, nejspíše je čas si s partnerem vážně promluvit.

Muž bez vlastního názoru

Některým ženám nevadí být hlavou rodiny, dokonce jim to tak i vyhovuje. Ovšem jakmile muž nemá žádný vlastní názor, to už je jiná. Žádná hádka či spor by neměly skončit tak, že muž dá ženě vždy za pravdu, a to i přestože s ní nesouhlasí. Takovéto chování nejenže není atraktivní, ale navíc může vztah velice brzy rozbít.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Muž, který vás chvilku nenechá

Je dobře, když spolu páry tráví hodně času. Ale všeho s mírou. Ani sňatek neznamená se svým partnerem trávit každou sekundu svého života. Svoboda je ve vztahu velice důležitá. Čím více se někdo cítí spoutaný, tím spíše se z toho bude snažit dostat ven. Muži, kteří kontrolují každý krok své polovičky, nejsou vhodnými partnery. Páry se mohou milovat sebevíc, ale čas pro sebe občas potřebují všichni.

Ten uzavřený, jenž nikde nezačne konverzaci

Muži, kteří jsou příliš uzavření do sebe, také nejsou vhodnými partnery. Těžko se jim říká, co mají vlastně na srdci. A tak často partnerky ani netuší, že je někde nějaký problém. Na začátcích se ženám může zdát dobrodružné si muže dobýt. Ovšem po nějaké době se jednostranná snaha stává ubíjející. Citová negramotnost je však ve vztahu poměrně velkou překážkou. Jakou vlastnost byste u svého partnera nesnesly vy?

Zdroj: BuzzInTheSnow

Diskuze Vstoupit do diskuze
78 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
5/5 (81%) 515 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
Krb budoucnosti získává v Česku na popularitě: Má stále více zastánců, je šetrný a může si ho dovolit domu úplně každý
Události247.cz
Další zpráva o zdraví prezidenta Zemana. Tentokrát ji ÚVN vydala se svolením samotné hlavy státu
JakZdravě.cz
Kde koupíte glukometry a podle čeho vybrat ten správný?
VědaŽivě.cz
Glukometr jako nepostradatelný pomocník každého diabetika