Pozor, 5 psychologicky dokázaných signálů, že vás partner podvede. Dělá něco z toho vaše druhá polovička?

Pozor na těchto 5 signálů, mohou totiž naznačovat, že vás váš partner podvede. Teď už budete vědět, čemu věnovat více pozornosti. Určité osobnostní rysy vám vše prozradí.
i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Někdy se stává, že známky toho, že vás partner podvede, máte přímo před očima. Avšak často jim nevěnujeme dost pozornosti a úplně je přehlížíme. Na těchto 5 signálů však dejte obzvláště pozor. Takovéto chování a povahové rysy totiž právě k nevěře často spějí. Červené vlajky znamenají pro každého z nás něco jiného. Nevěra ale není žádoucí v žádném případě.

Má až příliš velké ego

Zdravé sebevědomí je velice důležité, a proto je špatně jak nedostatečná sebedůvěra, tak i nadměrné ego. Pokud totiž dá muži obrovské sebevědomí pocit větší ceny, bude si myslet, že má nárok na všechno, co chce, a že může mít cokoli. V takovém případě partner na žádná pravidla ve vztahu hrát nebude. Bude mít za cíl mít úplně všechno. A na vaše pocity v takové situaci brát ohledy rozhodně nebude.


iZdroj fotografie: Freepik

Nikdy ho netrápí žádné pocity viny

Další červenou vlajkou je, když nikdy necítí vinu. Svědomí hraje totiž také velkou roli a jakmile na něj partner nedbá, pak ho nic nezastaví. Výčitkám svědomí totiž jen tak někdo čelit nechce. Díky nim máme o to větší vůli nedělat, co dělat nemáme, a dosáhnout toho, čeho jsme vždycky chtěli. Ovšem pokud partner na svědomí příliš nedá, tak si ani s výčitkami a pocitem provinění hlavu lámat nebude.

Nepravdomluvnost a časté lži

Lhaní je nejlepší způsob, jak podkopat důvěru v jakémkoli vztahu. Protože i ty nejmenší lži, jakmile vyjdou na povrch, mohou způsobit velké problémy. A to i kdyby myslel, že to dělá pouze pro vaše dobro. Jestliže víte, že vám vaše polovička občas v něčem zalže, pak je téměř jisté, že se nezastaví před žádnou lží. Pravdomluvnost a upřímnost by nikdy neměl mít jako druhořadé a nepodstatné.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Rád se baví a miluje adrenalin

Jestliže se váš přítel rád baví a nedokáže žít bez adrenalinu, pak je tu riziko nevěry poměrně velké. Chce totiž neustále zažívat nové a vzrušující věci. Závazky a zvláště ty na celý život nejsou nic moc pro takové může. Dokud je vztah v začátcích, všechno se může zdát dobré. Ovšem s prvními hádkami a seriózními konverzacemi začnou mít opravdový problém. A vyhledají snadný útěk od potíží.

Není si jist se společnou budoucností

Jestliže váš partner pochybuje o společné budoucnosti, pak vám bude nejspíše nevěrný. S vážným vztahem, svatbou či dětmi nemusí totiž tak úplně souhlasit. A myšlenka na to ho může vyprovokovat až k nevěře. Tím si zajistí, že se bude znovu cítit nespoutaný. Pokud by takový muž potkal nějakou atraktivní ženu, nejspíše by do toho bez ostychu šel. V takovéto situaci by si na vás ani nevzpomněl.

Zdroj: Timesofindia

Diskuze Vstoupit do diskuze
126 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
4/5 (80%) 316 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
Ekvitermní regulace vytápění má spoustu předností
Události247.cz
Okamura ostře proti Babišovi, označil ho dokonce za zrádce
JakZdravě.cz
Aby vám nepadaly!
VědaŽivě.cz
Prdíte před svojí polovičkou? Pokud ne, tak byste měli. Důvod vás překvapí