Mytí vlasů v nevhodný den prý způsobuje potíže v životě a nedostatek peněz. Dá se ale zařídit i opačný efekt

Ne každý den je pro mytí vlasů vhodný. V jaký den tuto „rutinu“ provedete může zásadně ovlivnit veškeré činnosti (nejen) toho dne, ale i zbytku týdne.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Vlasy mají magickou sílu, jsou ukazatelem životní energie a o člověku samotném toho hodně vyjadřují. Jsou obestřeny mnoha pověrami, které nás učily už naše babičky. Je třeba se o své vlasy starat a dopřát jim dostatečnou péči. Málokdo ale ví, že jejich mytí a péče o ně může člověku přinést i štěstí a hojnost. Nezáleží tedy jen na tom, jak často si vlasy myjete, ale především, v jaké dny jim tuto péči dopřáváte.

Dny vhodné k mytí vlasů

Úterý: mytí vlasů v úterý přináší velké štěstí a pomáhá úspěšně a s klidem zvládnout den. Pokud vás čekají důležitá rozhodnutí nebo před sebou máte náročné a dlouhé soustředění, rozhodně si ráno vlasy umyjte. Tato činnost totiž zlepší pracovní výkon a zajistí, že budete překypovat skvělými nápady.

Středa: ve středu je vhodné umýt vlasy ráno odvarem z bylinek či bylinným šamponem, který je zpevní od kořínků až ke konečkům. Úterní mycí rituál dodává sílu a chuť pracovat, projasňuje mysl a celkově zlepšuje náladu.

iZdroj fotografie: Unsplash

Čtvrtek: pokud toužíte po lásce, tak nejvhodnější je umýt si vlasy ve čtvrtek ještě před východem slunce. Použijete-li na své vlasy heřmánkový šampon či odvar z heřmánku, láska vás zasáhne jako blesk z čistého nebe.

Sobota: první víkendový den je na mytí ideální z toho důvodu, že zmírní únavu po celém pracovním týdnu, projasní mysl a sníží stres. Sobotní péče vás ochrání před možnými podvodníky a manipulátory, kteří se ve vašem okolí vyskytnou. Použití mátového odvaru navíc pomůže „přilákat“ peníze.

Dny nevhodné k mytí vlasů

Pondělí: abyste nezačali nový týden neúspěchem, raději mytí vlasů odložte. Pondělní péče by totiž mohla smýt štěstí, přinést problémy a způsobit ztrátu nových nápadů. Dejte si pozor na unáhlená rozhodnutí, kterých byste mohli později litovat.

iZdroj fotografie: Unsplash

Pátek: v tento den by mytí vlasů mohlo způsobit neúspěch v lásce či její úplnou ztrátu. Zkuste zakončit pracovní týden relaxací v horké vaně za tónů oblíbené hudby. Zapalte si svíčku a meditujte, tentokrát však bez namočení vlasů.

Neděle: v neděli je třeba věnovat pozornost pořádnému odpočinku, který připraví tělo a mysl na nový pracovní týden. Nedělní mytí vlasů by mohlo smýt štěstí a odloudit finance.

V jaké dny si myjete vlasy vy a proč?

Zdroj: GoodTo
Diskuze Vstoupit do diskuze
82 lidí právě čte
Zobrazit další články