Zdravá varianta palačinek vhodných při hubnutí. Potřeba jsou jen 2 suroviny

Pokud budete každé ráno snídat tyto lívance pouze ze dvou ingrediencí, pomůžete svému tělu zbavit se přebytečného tuku a podaří se vám konečně zhubnout. Jaký je recept?

i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Lívance jsou velmi oblíbeným pokrmem. Zejména děti často vyžadují tuto pochoutku k snídani. Obecně se říká, že není dobré konzumovat příliš mnoho mouky, a přitom v pečivu jí je víc než dost. Zároveň mouka není ideální snídaňovou ingrediencí. Nemusíte ale zoufat, můžete si užít s dětmi společnou snídani s oblíbenými lívancemi v menu. Stačí použít tento recept bez mouky. 

iZdroj fotografie: Pixabay
Stačí pár ingrediencí a vzniknou lívance, které nejenom skvěle chutnají

Tento recept na lívance je bez zbytečného obsahu mouky, která mnohým znemožňuje zhubnout. Nemusíte tedy oblíbené lívance vyřazovat z přísného seznamu potravin, které během procesu hubnutí nesmíte konzumovat. Recept na tyto úžasné a lahodné lívance najdete níže.

iZdroj obrázku: PxHere
Lívance jsou lahůdkou. Mají i jednu unikátní vlastnost – pomohou hubnout

Potřebné ingredience

  • půl hrníčku banánu na kaši
  • 2 celá vejce
  • můžete přidat trochu skořice

Postup přípravy palačinek bez mouky

Půl sklenice banánů rozdrcených na kaši vysypte do misky a přidejte k nim celá vejce, případně trochu skořice. Banány s vajíčkem dobře promíchejte, abyste získali jednotné těsto. Pak už stačí jen umístit pánev na středně velký plamen a rozdělit těsto na 5 dílů, ze kterých budete z obou stran smažit lívance, které by po sundání z pánve měly být zlaté.  Pokud se tedy snažíte zhubnout, je právě tento způsob snídání opravdu velmi vhodný. Vejce i banány podpoří odstranění přebytečného tuku, a navíc budou mít i blahodárné účinky na vaše tělo.

iZdroj fotografie: Pixabay
Jsou jednoduché, skvěle chutnají a pomohou pomoci k dokonalé postavě

Aby se vám lívance k snídani nepřejedli, můžete si na ně dát pokaždé jinou náplň. Volit můžete bílý i ovocný jogurt, skořicový cukr, ovoce, ořechy i tvaroh a další ingredience, které učiní každou vaši snídani originální. Z tohoto množství usmažíte, jak už bylo výše zmíněno, 5 palačinek. Toto množství by mělo být jednou snídaňovou porcí, proto vynásobte ingredience receptu počtem osob, pro které snídani připravujete. Recept je velmi jednoduchý a rychlý, zvládnete si tak lívance nachystat i před cestou do práce. 

Diskuze Vstoupit do diskuze
73 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Vyšší pohodlí a zvýšení produktivity práce s držákem monitoru NB G45
Události247.cz
Události247.cz
Ušetřit na jahodách se dá samosběrem: Úspora je oproti prodeji v obchodech i několikanásobná
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Kancelářský držák monitoru s vynikající ergonomií NB G45
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Starověké stavby v arabské poušti odhalily pozůstatky dosud neznámých rituálů