Zapomeňte na květiny: 5 dárků k výročí svatby, na které obdarovaní nezapomenou

Lámete si hlavu s tím, jaký dárek donést na svatbu či na oslavu jejího výročí? Ať už jde o pozornost pro vaši drahou polovičku, nebo sháníte dárek na oslavu výročí vašich rodičů či známých, máme pro vás několik tipů, mezi kterými určitě vyberete ten pravý.
                   

Dárek, který se neztratí? Vtipné tričko!

Potrpíte si na zábavné dárečky? Víme o takových, které nejen rozesmějí obdarované, ale navíc jsou praktickými kousky, které se v domácnosti zkrátka neztratí. Vsaďte na obchod trickovy.cz a sáhněte třeba setu triček určeného pro páry. Zvolit můžete ale i kousek určený jen pro jednoho – třeba tričko s nápisem Nejlepší mužská rozhodnutí dělají ženy potěší nejednoho z mužů. Vybírat můžete mezi mnoha vzory i velikostmi. Jaké vyberete pro své přátele, partnerku či partnera vy?

Nesmrtelný dárek? Vsaďte na hrnky

Hrnky s vtipnými texty i potisky si zamilujete! Vyberte takové, které naprosto definují vztah těch, jež hrnečky jako dárek obdrží. Milujete legraci a zábava je vaší doménou? Vtipné mohou být i dárky, které darujete. Vyberte magický hrnek, který teplotou mění svůj potisk nebo vsaďte na vtipné i romantické nápisy. S hrnky navíc nikdy nešlápnete vedle – jaký dárek může být praktičtější, než právě keramické šálky, ze kterých si den co den mohou obdarovaní užívat své oblíbené horké nápoje?

Polštářek, který potěší i pobaví

Kdo z nás by se večer rád nenatáhl k televizi nebo příjemné knížce? Aby byly tyto chvíle pro vaše blízké ještě příjemnější, darujte jim některý z praktických, pohodlných i zábavných polštářů. Ideální dárek k výročí svatby pro vaši partnerku či partnera nebo kamarády může být třeba oboustranně potisknutý polštář s nápisy Dneska ano a Dneska ne. Potěšte i pobavte své přátele.

Praktický dárek? Kuchyňská prkénka!

Chcete darovat dárek, který obdarovaný využije dnes a denně? Sáhněte po kuchyňském prkénku nebo podobně praktické sadě podšálků. Jste pozvaní na svatbu, ale nést pouhou obálku s gratulací či bankovkou vám přijde tak nějak obyčejné? Právě dárek, který bude zároveň užitečným kouskem do domácnosti, nevěsta i ženich bezesporu ocení.

Na nákup i do práce? Bavlněná taška, která prozradí mnohé

Okouzlující, inteligentní, vtipný a především zadaný – to všechno může prozradit o svém nositeli bavlněná pevná taška, kterou obdarovaný využije na nákup, do města i do práce. Pro dámy je dostupná samozřejmě také! Pobavte svou drahou polovičku a darujte ji právě takový kousek. Ironie a vtip je zkrátka skvělým kořením vztahu.

Vymyslet vhodný dárek je někdy pěkná fuška. S našimi tipy ale možná budete mít hned jasno! Čím uděláte radost vaším blízkým vy? Vtipné dárky k výročí svatby jsou tou nejlepší volbou. Vykouzlete obdarovanému úsměv na tváři a zároveň mu dopřejte praktický kousek, který se v domácnosti nebo šatníku neztratí.

Diskuze Vstoupit do diskuze
69 lidí právě čte
Autor článku

Marek Motyčák

Zobrazit další články