Využívejte smartphone naplno a ušetříte čas: Inspirujte se těmito typy, jak můžete využít váš telefon

i Zdroj fotografie: Unsplash
                   

Naše telefony často leží nečinně na poličce, případně je využíváme k přistupování k sociálním sítím a obecně ke komunikaci s okolím. Ve skutečnosti naše mobilní telefony dokážou mnohem více, přičemž v mnoha případech stačí jen otevřít mysl a představivost.

Vyžití technologii virtuální reality

Co dělá z našich chytrých telefonů chytrá zařízení, jsou mobilní aplikace, které dokáží do telefonu přinést mnoho dodatečných funkcí. Mohou nám pomoci například při vaření či pečení. V obchodě s aplikacemi, Google Play, najdeme stovky, ne-li tisíce aplikací, které jsou nám schopny zprostředkovat recepty od výmyslu světa. Rovněž, mobilní telefony nás mohou inspirovat, při úpravách naší domácnosti. Aktuálním tématem je například podzimní dekorace. Stejně však nám mohou dopomoci v návrhu nábytku v domácnosti. Všechno je to možné zejména díky technologii rozšířené reality, kterou dnes podporuje většina chytrých telefonů. Dokonce pomocí této technologie můžete na vlastní oči vidět při návrhu kuchyně výšku kuchyňské linky, formovat její tvar, dekor a tak dále a to přímo ve vaší kuchyni. Za tímto účelem můžete například využít aplikaci Kitchen Design: 3D Planner.

Ovládejte domácí spotřebiče a přistupujte ke slevám v obchodech

Samozřejmě, toto je jen část toho, co dokážete dělat s chytrým telefonem. Rovněž jej můžete využít i k nakupování. Dobrým příkladem je aplikace Lidl Plus, jejímž prostřednictvím můžete využít různé slevy ve známém supermarketu. Dále, telefon a to bez ohledu na to, jaké značky je, zda Xiaomi, Samsung, Huawei a podobně, můžete využít i k ovládání domácích spotřebičů a další elektroniky. Například, můžete prostřednictvím telefonu zapnout chytrý vysavač, přepínat TV Program, ovládat termostat a podobně.

Netřeba zapomínat ani na sebe

Samozřejmě není třeba zapomínat ani na sebe a své zdraví. Kromě toho, že smartphony mají v sobě řadu senzorů, díky kterým umíte sledovat vaši aktivitu a zda se obecně dostatečně pohybujete, tak pomocí kombinace další drobné elektroniky, jako například fitness náramku Mi Band 6, umíte sledovat i vývoj vaší fyzické kondice.

Obecně, dnešní telefony zvládnou toho mnohem víc, než v minulosti. Umožňuje jim to dostatečný výkon, ale i chytří vývojáři aplikací a proto, když hledáte někdy nějaký zlepšovák, zkuste nejprve vyhledat aplikace, které by vám mohly k tomu dopomoci. Například, pokud potřebujete baby monitor, co tak vzít starý a nepoužívaný smartphone ze zásuvky a vyzkoušet aplikaci Bel Baby Monitor, kterou naleznete v obchodě Play? Jinými slovy, stačí jen otevřít mysl, a zkusit vyhledat v obchodu s aplikacemi software, který vám může usnadnit různé činnosti práce a fungování.

Diskuze Vstoupit do diskuze
107 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Pokud kupujete vajíčka v obchodě, mějte se na pozoru. Pro své vlastní dobro zkontrolujte několik věcí
Události247.cz
Události247.cz
Ukrajina je jen začátek. Rusko podle historika bude pokračovat invazí v dalším evropském státě
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
4 japonské cviky, které vám dopomohou k plochému bříšku za pouhé 4 minuty denně
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Neuvěřitelný příběh 1. holčičích šesterčat na světě: Šance, že se vůbec narodí živé, byla 1 ku 104 miliardám