Peuni – soukromá vysoká škola v Praze, kde můžete jít naproti celému světu

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Předprázdninové období sice láká v myšlenkách spíše k plánování dovolené. Pro středoškoláky, kteří před pár dny úspěšně složili maturitu, ale i pro ty, kteří jsou již zapojeni do pracovní procesu a hledají možnosti doplnění vzdělání, je ale právě teď doba, kdy řeší, na jakou vysokou školu by se mohli ještě přihlásit. Ne všude jsou již dveře ke studie zavřené – například Peuni.cz., kterou vám dnes představíme, přijímá studenty i nyní. A řídit sní můžete klidně celý svět.

Na Peuni.cz se klidně můžete vznášet s hlavou v oblacích

Na soukromé vysoké škole v Praze můžete studovat v nejrůznějších studijních oborech – těch klasických, kam patří například Cestovní ruch a turismus, Řízení lidských zdrojů či Lokální a globální ekonomika, tak i v těch, které zase až tak běžné nejsou, a proto jsou branou nejen ke skvělému budoucímu kariérnímu uplatnění, ale doslova do celého světa. Ať už si z těch „speciálních“ zvolíte studijní program Provoz a řízení letecké dopravy, nebo si vyberete specializaci na bezpilotní systémy – drony, můžete si být jisti, že se vám dostane uceleného vzdělání, které vás bude bavit. Tento program vás důkladně seznámí se základy managementu a obchodování, základy letectví, organizací leteckých společností, logistikou a přepravními procesy, a umožní vám tak uplatnit se po jeho absolvování na nižších a středních manažerských úrovních, v obchodních činnostech a v letecké dopravě.

Učte se od odborníků

Provoz a řízení letecké dopravy vyniká nejen prestiží, ale i perspektivou a možnostmi budoucí uplatnění. Peuni.cz vám v průběhu studia poskytne nejen teoretické znalosti, ale díky odborníkům z podnikové praxe i státní správy civilního letectví vám umožní získat praktické dovednosti, díky kterým se budete moci bez problémů uplatnit i ve státní správě zajišťující dozor nad leteckou dopravou, v soukromém civilním letectví i v mezinárodních společnostech, které využívají leteckou dopravu a letecké bezpilotní systémy.

Soukromá vysoká škola v Praze Peuni.cz vám tak umožní studovat doslova s hlavou v oblacích, ze kterých ale nedopadnete tvrdě na zem, nýbrž budete mít připravenou pevnou půdu pod nohama, na které si budete budovat vysněný kariérní život.

Diskuze Vstoupit do diskuze
122 lidí právě čte
Autor článku

Jáchym

Zobrazit další články