Pánská nepromokavá bunda – čím vyniká? V jakých podmínkách funguje nejlépe?

Pánské nepromokavé bundy jsou pro podzimní počasí jako stvořené. Určitě bychom tak měli o tomto modelu svršku letos také pouvažovat. Že nevíte, jaké jsou přesně přednosti nepromokavých bund a které modely budou letos in? Nevadí! My vám to totiž na následujících řádcích rádi prozradíme. Čtěte a inspirujte se s námi!
                   

Čím vynikají nepromokavé pánské bundy a pro koho jsou určené?

Pánské nepromokavé bundy jsou naprostým trhákem v chladných podzimních i v zimních měsících. Jedná se o módní svršky, které jsou určené pro všechny muže, kteří i v podzimních dnech rádi brouzdají po venku. Nepromokavé bundy jsou tady i pro všechny milovníky zimních sportů. Outdoorové aktivity v chladném počasí si zkrátka žádají i pohodlné a teplé nepromokavé oblečení. A tím bunda do deště bezesporu je. Pánské nepromokavé bundy jsou velmi funkční. Ochrání vás nejen před deštěm, ale také před nepříjemným podzimním či zimním větrem. Nosit je mohou pánové všech věkových kategorií. Bundy do deště by měly být také oděruodolné. Tady se musíme zaměřit především na materiál, z kterého jsou bundy do deště vyráběny. O tom si prozradíme více níže. Kvalitní a zároveň módní kousky najdete také na oblíbeném e-shopu Bolf.cz. Tady je to sázka na jistotu.

Podle jakých kritérií vybírat nepromokavou bundu a do jakých podmínek se hodí?

Nepromokavé bundy mohou muži vybírat na základě různých kritérií. Svoji roli hraje při výběru bundy do deště nejen její cena, ale také materiál, z kterého je vyrobená. Sledovat bychom měli i další kritéria, která se zaměřují na vodní sloupec, na střih nebo na barvu bundy. Co se týče materiálu, ten je pro tyto bundy naprosto zásadní. Měl by být totiž nejen nepromokavý, ale také prodyšný a větruodolný. Nepromokavost bundy zjistíme díky údaji o vodním sloupci. Tato informace je u nepromokavých kousků většinou uváděna jako hlavní indicie. Bundy do deště by měly disponovat také kvalitní kapucí. Ta plní nejen estetickou, ale také praktickou funkci. Velmi módní a praktické jsou prodloužené pánské nepromokavé bundy. Ty se však hodí zejména pro pány s vyšší postavou. Nižší muže by totiž zbytečně opticky snižovaly a také rozšiřovaly. A tomu se chceme přeci jen při výběru bundy vyhnout. Štíhlí pánové mohou volit bundy do deště v slim fit střihu. Muži s nějakým tím kilem navíc ocení kousky v regular fit nebo relaxed fit verzi. Nepromokavé bundy jsou skvělou volbou do chladného podzimního počasí. Své vlastnosti ukáží nejvíce v chladném a deštivém počasí. Nosit je však můžete i při slunečných dnech. Na podzim se totiž může během dne počasí tzv. otočit a být připravený je tak na místě.

Jaký design nepromokavé bundy pro muže bude letos v kurzu?

Aby byl váš outfit do deště vychytaný do posledního malého detailu, měla by mít pánská nepromokavá bunda i zajímavý design. V letošní sezóně můžete vsadit na přírodní nebo na pastelové tóny barev. Hnědá, zelená i červená barva tak bude pro muže dobrou volbou. Volit však můžete i nepromokavou bundu v černém nebo v bílém provedení. Tady se totiž jedná o barvy, které z módy nevychází. Zároveň se pak výborně hodí i do tzv. kapsulových šatníků. Lehce je tak sladíte i s dalším pestrobarevným oblečením nebo se sportovními oděvy se vzory a s motivy. In budou pro letošek ty zvířecí a květinové. I pánové mohou být v dešti trendy! Nebojte se tedy hrát si s barvami, budete neodolatelní.

Diskuze Vstoupit do diskuze
115 lidí právě čte
Autor článku

Marek Motyčák

Zobrazit další články