Kdo vám připraví bezchybný catering?

Doba předvánočních večírků a novoročních oslav se blíž. Už víte, kde tu svou uspořádáte a kdo vám na ní dodá nezbytné občerstvení? Pokud ne, máme pro vás tip, na koho se obrátit!

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Na rautech, oslavách a dalších významných akcích by se jejich účastníci v první řadě měli dobře bavit. A samozřejmě by na nich neměli trpět hladem ani žízní. Jinak vám na žádnou další už nepřijdou. I to je důvod jejich organizaci delegovat na ty, kteří to umějí. Třeba na společnost Prague catering. Ta vám připraví večírek, na který zúčastnění hned tak nezapomenou.

Proč Prague catering?

Třeba proto, že má patřičné zkušenosti v oboru a perfektní reference. Na svém kontě navíc má spoustu velmi prestižních společenských akcí včetně posledního rozloučení s někdejším prezidentem Václavem Havlem. I to je důkaz, že se můžete spolehnout na profesionální služby těch nejvyšších kvalit.

Neobyčejný gastronomický zážitek

Catering Praha vám připraví akci malou i velkou. Galavečer, raut, coffee break, office catering, svatební hostinu, BBQ i zahradní party. Ve všech případech je doprovázena neobyčejným gastronomickým zážitkem. Vaši hosté si mohou užít řízenou degustaci vín i barmanskou show včetně házení hořících koktejlů. A vynikající koktejly se samozřejmě mohou i podávat. Stejně jako spousta dalších dobrot k zakousnutí. Sladkých, slaných, teplých i studených. Perfektně naaranžovaných a s ještě lepší chutí. Pastva jak pro oči, tak i chuťové buňky zkrátka bude zaručena.

Pronájem inventáře

Chybí vám na váš večírek patřičné vybavení? Skleničky, talíře, příbory, ubrusy, prádlo, grily a další nezbytnosti? Nevadí! Ani je totiž nepotřebujete. Catering Praha vám je zapůjčí. A nejenom to. V předem domluvený čas dopraví na místo a po skončení akce ho vyzvedne. Praktické, že?

Diskuze Vstoupit do diskuze
150 lidí právě čte
Autor článku

Marek Motyčák

Zobrazit další články