I štíhlé ženy bojují s faldíky a celulitidou

                   

Mé oblíbené legíny jsem měla už nějaký ten rok. Nic však nevydrží věčně, a tak i tyto mé legíny, leč byly velmi kvalitní a drahé, potřebovaly vyměnit za nový kousek. Nadšeně jsem uvítala možnost vyzkoušet stahovací anticelulitidní legíny Candy. Hodně jsem se těšila, až mi poštou dorazí.

Kvalitní černé legíny by měly být součástí šatníku moderní ženy. Řekla bych, že jsou již klasikou. Černé legíny prostě sluší každé ženě. Štíhlým ženám podtrhnou jejich pěknou postavu, silnějším zakryjí nějaký ten nedostatek. Nebo spíše nadbytek. Dají se kombinovat s tunikou, delším svetrem nebo tričkem. A dokonce mohou spolu se sakem vytvořit elegantní outfit. Fantazii se však meze nekladou a nosit se dají kdykoli a kamkoli.

Na obrázku v e-shopu tyto anticelulitidní legíny vypadaly dokonale, tak jsem byla dost zvědavá… A opravdu. Legíny Candy vypadají tak, jako na obrázku a sedí perfektně. Obávala jsem se, že mi budou krátké, tak jako spousta klasických kalhot. Mám hodně dlouhé nohy. Ale tím, že jsou opravdu pevné a na kolenou i přes lýtka krásně drží, tak se od kotníků nehrnou nahoru. Jednoduše si je natáhnete, jak potřebujete a oni prostě drží.

Bonusem pro většinu postav je jejich push-up efekt. Většina žen touží být přitažlivá a mít krásný zadeček. Ne každé však příroda nadělila. Případně ne každá má čas se trápit ve fitku a pozadí zdokonalovat. Já tím, jak nejsem úplně prostorově výrazná, tedy alespoň co se šířky týká, mám sedací část těla tak trochu bez ladných křivek. To, co tyto legíny s mým pozadím dokázaly, je až zázrak. Zformovaly jej opravdu dokonale. Za mne naprostá spokojenost. Hned mám zase o trochu více sebevědomí.

Další částí ženského těla, kde jsme my ženy trochu nesvé, je bříško. To moje bylo většinou skoro ploché. Pak se na něm však podepsalo těhotenství. Po porodu mého synka, sice krásně rychle splasklo, ale kvůli tomu se na kůži vytvořily nevzhledné ďolíčky celulitidy. Ano, celulitidou netrpí jen baculky, tvoří se i štíhlým ženám. Na intenzivní cvičení času tolik nemám, cvičím nepravidelně a kůži na bříšku si i masíruji. Ale žádná sláva. Mé nové legíny Candy se pyšní anticelulitidním účinkem, tak se těším, jak mi v mé snaze vrátit bříško do formy pomůžou.

Silnějším ženám doporučuji nepřehánět to s velikostí. Vybrat si velikost dle vyobrazené tabulky a být k sobě upřímné. Nesnažit se vecpat do mnohem menších legín a doufat, že za ně udělají zázraky. Je důležité, aby legíny hezky padly. A žena se tak cítila přitažlivá. (Pokud si totiž pořídí tyto legíny o velikost nebo dvě menší, tak přes opravdu kvalitní pevný pas tohoto krásného módního kousku, jim budou jaksi přepadávat faldíky.) Je potřeba počítat s tím, že tyto legíny jsou v pase opravdu hodně pevné, i když příjemně pevné. Jen nezakryjí celé bříško až k prsům. Pokud si ale pořídíte správnou velikost, pak tyto zeštíhlující legíny dělají s postavou divy.

Legíny, i když je celý den nosím v práci, jsou i večer na těle stále příjemné. Pár kolegyň mi je vždy pochválí, a dokonce někdy cítím i obdivné pohledy kolegů. A když jsme pak jednou večer měli firemní party, jen jsem si přes legíny po celodenním nošení přehodila top, přesto jsem se v nich cítila stále svěží, jako bych je právě oblékla. Ano, vím, cedulka u legín informovala o tomto faktu, jen jsem tomu moc nevěřila. Přesvědčila jsem se ale na vlastní kůži. Je to prý způsobeno tím, že ve vláknech látky jsou nějaké mikrokapsle naplněné přírodními ingrediencemi (extrakty z mořských řas, gotu kola a ginko bilobou) a ty dokonce pečují o pokožku. To mne překvapilo, o tom jsem nikde neslyšela, ale přijde mi to jako pecka a dobrá inovace. To tyto legíny posouvá na další level.

Za mě legíny Candy jsou naprostá paráda. Líbím se v nich i sama sobě, a hlavně se cítím skvěle. Opravdu jsem si je zamilovala. Tuším, že je teď zase budu nosit úplně všude 😊.

Diskuze Vstoupit do diskuze
136 lidí právě čte
Autor článku

Lucie Vágnerová

Zobrazit další články