Dají se ještě najít nové byty v Praze? Stačí vědět, kde hledat

i Zdroj fotografie: Vilapark Klamovka
                   

Hlavní město naší země rok od roku láká stále větší množství nových obyvatel. Přece jen nabízí bezkonkurenční pracovní prostředí, živý sociální i kulturní život, špičkovou občanskou vybavenost i řadu dalších benefitů. Na druhou stranu však musíte počítat s bytovou krizí, která dělá z hledání nového bytu pořádné peklo. Jak na to?

Aktivně sledujte novostavby

Zdaleka nejvyhledávanější příležitostí jsou novostavby Praha. Většina zájemců chce raději bydlet ve zbrusu nových, zateplených, energeticky nenáročných a plně vybavených bytech. Přesně proto realizují investoři nejrůznější rezidenční projekty. Kvůli vysokému zájmu však žádný z nich nevydrží neobsazený dlouho. Přesně proto musíte aktivně sledovat aktuální příležitosti. Když najdete něco zajímavého – skočte po tom.

V současné chvíli vrcholí nové byty Praha 5 od známého developera Metrostav Development. Přesněji řečeno na Klamovce. Dočkáte se celkem 117 jednotek o různých dispozicích – 1+KK, 2+KK, 3+KK, 4+KK a luxusního 5+KK. Ty najdete ve dvou domech s osmi vchody.

Moderní standardy bydlení

Ať tak, či onak, dočkáte se blízkosti příjemného parku Klamovka, kam si budete chodit čistit hlavu po dlouhém dni v práci. Okolí vám přitom nabídne veškerou občanskou vybavenost – od doktorů, škol a obchodů až po sportoviště i kina. Do centra města se dostanete za několik minut.

Na webových stránkách projektu pod odkazem nové byty Praha si přečtete důležité informace ohledně standardů bytových jednotek (dvouvrstvé plovoucí podlahy, úsporná několikavrstvá okna, koupelny s obklady…), jejich rozpoložení a samozřejmě i ceně. Určitě však příliš neotálejte. Velmi brzy budou veškerá volná místa vyprodaná. Problémem není ani splátkový kalendář, pokud zrovna nemáte dostatek financí.

Diskuze Vstoupit do diskuze
103 lidí právě čte
Autor článku

Marek Motyčák

Zobrazit další články