5 horkých módních trendů, které ovládly internet. Dáte jim šanci?

Nepostřehly jste aktuální módní trendy? Několik z nich vám teď představíme. Podívejte se, co se právě nosí a inspirujte se nimi při vymýšlení nových outfitů.
                   

Každý rok se na prohlídkových molech udávají nové trendy nejenom v kategorii oblečení, ale také obuvi či módních doplňků. Jinak tomu není ani letos. Chcete vědět, co je IN? Tyto trendy patří do každého šatníku.

Nakupujte stylové oblečení za minimální částky peněz. Jak? Uplatněte si Gate slevový kód.

i

Buďte denimovou královnou

Trendy byl vždy a pravděpodobně ještě dlouho bude. Denim je ve všech jeho podobách a barevných provedeních jednotkou i v letošních trendech. Džíny, denimové šaty či košile by vám určitě neměly chybět. Noste je samostatně s jiným oblečením, ale také je vzájemně kombinujte. Vytvoříte neuvěřitelně stylový outfit.

i

Nebojte se třpytek

Je nám jasné, že třpytivé oblečení neoblibuje každá žena. No pokud jste jeho fanynkou, letošní rok si přijdete na své. In jsou metalické prvky, flitry či třpytivé kamínky.

Kdy a kam nosit takovéto oblečení? Jestli si myslíte, že je vhodné jenom na večer, jste na omylu. Podle nejnovějších trendů je určené na celodenní nošení.

Nejste přesvědčená, zda je tento trend právě pro vás? Začněte s nošením menších kousků oblečení, jakým je top nebo tričko. Pokud se budete cítit příjemně, sáhněte klidně i po šatech.

Nakupujte výhodněji než jindy. Využijte Zaladno lounge slevový kódna oblečení světových i lokálních módních značek.

i

Ať jste vidět

O něco více oblíbené je neónové oblečení a doplňky. Šatníky by měly tuto sezónu zářit výraznou žlutou, zelenou, růžovou či oranžovou barvou.
Nechcete na sebe poutat tolik pozornosti? Vyberte prvek vašeho outfitu, který v neónových barvách zazáří jako jediný.

i

Oblečte se do krajky

Líbí se vám oblečení s prvky krajky? V módě je teď In i jako základní látka oděvu.

Sáhněte po krajkovém topu nebo šatech a bez pochyb budete v létě nepřehlédnutelná a stylová zároveň. Stejně tak budete trendy, pokud si vyberete z nejnovějších kolekcí háčkovaných oděvů.

i

Kráčejte ve vysokých botách

Kategorie trendy obuvi je skutečně bohatá. Mezi nejvíce stylové páry bot na letošní rok patří vysoké kozačky. Jste překvapené? Přes to, že se nosí především v zimě a na podzim, nebojte se obout si je na jaře nebo během letní sezóny.

Mezi dominantními boty ve vašem botníku by měly být i pohodlné baleríny. Jsou milované i nenáviděné, no letos mimořádně trendy. Obujte si je k outfitům do práce, ale i do města.

A do třetice jsou to platformy na různých typech obuvi. Nejenom že s nimi narostete o několik centimetru, ale i vytvoříte velmi hezké a elegantní outfity.

i

Víte, co je důležitější než současné trendy? Abyste se v oblečení cítily pohodlně a příjemně. Myslete na to během výběru každého outfitu.

Diskuze Vstoupit do diskuze
77 lidí právě čte
Autor článku

Jáchym

Zobrazit další články