Vyhněte se módním přešlapům, jež zvýrazňují kila navíc a kvůli kterým vypadáte jako strašák do zelí

Pokud se chcete vyhnout módním přešlapům, zkuste se více zaměřit na to, co si oblékáte. To, co na sobě člověk nosí za oblečení, o něm totiž i trochu vypovídá.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Některé ženy jednoduše nemají styl, a proto ať si na sebe vezmou jakékoliv oblečení, nevypadají v něm příliš dobře. Člověk by se měl v životě naučit trochu sladit oblečení, případně alespoň vybrat z šatníku vhodné kousky, díky tomu se mu lidé nebudou posmívat. V současné době to mají ženy o něco jednodušší díky sociálním sítím, na nichž se mohou inspirovat outfity nebo různými lidmi, kteří nosí stylové kousky. Existují však určité věci, kterým by se měla pokusit vyhnout každá žena.

Odložte na chvíli tenisky

V současnosti můžete v obchodě s obuví nakoupit velké množství bot a nemusí se jednat pouze o tenisky. Lidé si zvykli, že ke všemu nosí tenisky, jelikož jsou pohodlné, ale není pravdou, že by byly vhodné nebo ladily úplně se vším. Zkuste se poohlédnout například po letních botách, jež by ladily s jemnými šaty. Pokud si totiž ke světle růžovým šatům z lehkého materiálu vezmete černé tenisky, zkazíte tím celý outfit, a to jistě nechcete. Nemusíte nutně nosit boty na podpatku, ale zvolit jemnější dámské boty určitě nebude na škodu. Trochu tím oživíte svůj botník.

Těsné oblečení není vhodné pro každého

I když by si měl každý člověk nosit to, co se mu líbí nejvíce, občas je potřeba se podívat i na módní trendy nebo jiné lidi. Hned si všimnete chyb, které se při nošení těsného oblečení dělají. Toto oblečení je vhodné primárně na léto, kdy ženy mohou zvýraznit své křivky, a navíc bylo navrženo mnoho letních kousků, které jsou upnuté.

Jestliže si zakládáte na pohodlí, pravděpodobně těsné oblečení nebude pro vás, jelikož mezi pokožkou a látkou nezůstává volný prostor. Nevýhodou těsného oblečení je také to, že pokud máte nějaké nedokonalosti nebo kila navíc, mohou být zvýrazněné právě tímto stylem oblékání. Ale toho si většina žen všimne hned poté, co si na sebe oblečou upnuté triko nebo kalhoty.

Až příliš vyzývavé oblečení

Každá žena by měla vědět, že pokud bude nosit příliš vyzývavé oblečení, docílí spíše toho, že bude vypadat lacině. Velmi krátké kraťasy a tílko s velkým výstřihem si nechte raději na doma a při výběru oblečení na ven si dejte trochu záležet. Vhodnou kombinací je například výraznější výstřih, ale nohy ponechané zakryté. Nikdy neukazujte ze svého těla příliš, ale poodhalte jen jednu část.

iZdroj fotografie: Pexels

Nevhodně zvolené spodní prádlo

Nosit špatnou velikost spodního prádla jistě není příliš příjemné, protože může tlačit na různých místech, nebo naopak padat. Nechte si raději poradit od odborníků a uvidíte, že poté vám bude pohodlněji. Zároveň zvažte volbu spodního prádla v momentě, kdy si na sebe chcete vzít bílé oblečení. Jakmile si totiž pod něj vyberete nevhodné kousky, lehce se může stát, že budou prosvítat buď barvou, nebo střihem. Nejlepší volbou je tedy bezešvé spodní prádlo a pod bílé oblečení vybírejte prádlo v tělové barvě.

Jaké další rady ohledně oblékání byste ženám dali?

Zdroj: TheSun

Diskuze Vstoupit do diskuze
125 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Prostor 108m² podkrovního bytu využili do posledního centimetru: Dominantou jsou mohutné dřevěné trámy
Události247.cz
Události247.cz
Meteorologové: Menší ochlazení potrvá jen chvíli, pak Česko čekají příjemné letní teploty
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Srovnání menstruačních pomůcek – co říkají gynekologové?
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Nejtěžší optická iluze na světě poprvé na českém internetu: Najděte skrytého motýla do 13 sekund