Žena vyřízla díru v rozkroku starých legín a vznikl z toho úžasný trendy top. Vytvořte si i vy z okoukaných kalhot za pár sekund zbrusu novou halenku

Tento jednoduchý módní hack vám ušetří spoustu času i peněz. Dokonale využijete své staré oblečení. Ukáže vám totiž, jak ze starých legín vyrobit zbrusu nový top.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Není téměř nic jednoduššího, než si zajít do obchodu a koupit si nové oblečení, nebo tento úkon provést pohodlně z domu pomocí internetu. Zamýšleli jste se ale někdy nad tím, kolik nepotřebného oblečení by se dalo znovu využít, a tím odlehčit jak své skříni, tak i peněžence, a dokonce planetě? Jedna mladá žena k tomuto uvědomění došla a prostřednictvím svého kanálu na YouTube šíří toto povědomí dál a pomocí jednoduchých videí ukazuje, jak si ze starého oblečení vyrobit zbrusu nové kousky.

Dejte sterému oblečení novou šanci

Oblečení je spotřební zboží s nekonečným koloběhem. Koupíte ho, nosíte ho a až zjistíte, že se vám už nelíbí nebo vám nesedí, jednoduše sáhnete opět po novém. Co pak ale s tím, které již nechcete a neunosíte? Můžete ho vyhodit, nebo přemýšlet ekologicky a vdechnout mu nový život.

iZdroj fotografie: Depositphotos

To můžete provést hned několika způsoby. Oblečení můžete například darovat nebo ho odnést do sběrných košů, jejichž obsahy putují tam, kde je to nejvíce potřeba. Některé obchody také podporují vrácení oblečení s tím, že bude kousek po kousku rozebráno a převedeno opět na materiál, z něhož mohou recyklací vzniknout nové kousky. Také však existuje možnost, že si věci, které již nenosíte, jednoduše přetvoříte na zcela nové. K tomu vám také pomůže tento jednoduchý trik.

Jednoduchý módní trik

O způsobu šetření oblečení začala přemýšlet také tato mladá žena. Ta přišla na to, že i staré kousky mohou přinést novou radost, a to snadno, rychle, a především skutečně levně. Na svém youtubovém kanálu tak začala sdílet videa, která mají lidi inspirovat a ukázat jim, jak správně na to. Jedná se nejčastěji o skutečně jednoduché módní hacky, které zvládne snad každý.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Jedním z nich je také tento jednoduchý trik, díky němuž si ze sterých legín vyrobíte nový pohodlný top. Velikost i střih záleží na velikosti a typu legín, klidně si jich tak můžete vytvořit více. Motiv i barevné provedení je také na vás, skutečně však stačí vzít již nenošené legíny, které vám jen doma leží ve skříni a padá na ně prach.

Neuvěřitelně jednoduchý postup

Pokud si však říkáte, že nejste žádná švadlena, nemusíte se vůbec bát. Celý postup je totiž maximálně jednoduchý a poradí si s ním snad každý. Potřebovat navíc budete jen obyčejné ostré nůžky. Legíny jednoduše přeložíte na polovinu, aby obě nohavice ležely na sobě. Poté vezmete zmiňované nůžky a rovným střihem vytvoříte v místě rozkroku kruhový otvor. A to je vše, nový top je na světě.

Zdroj: Tips & Tricks

Diskuze Vstoupit do diskuze
97 lidí právě čte
Zobrazit další články