Nemůžete dopnout vaše oblíbené džíny a dělá vám problém se do nich nasoukat? Máme pro vás spásné video, jak na to

Známá blogerka se podělila o trik, jak jednoduše dopnout vaše oblíbené džíny. Uvidíte, že je to opravdu hračka.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Každý člověk má ve skříni alespoň jedny džíny. Tento kousek oblečení pravděpodobně nikdy nevyjde z módy. Někdy však koupíte rifle, jež jsou po vyprání tak upnuté, že je zkrátka nemůžete dopnout. V takovém případě vás nejspíše napadnou jen dvě možné varianty, co s nimi udělat. Pravděpodobně je budete muset vyhodit, nebo přešít. Existuje ale jeden způsob, díky kterému pro vás nebude problém džíny dopnout.

Natočila užitečné video

Známá blogerka Kristina Kacheeva se proslavila natáčením videí na platformu TikTok. Vždy se snaží ukázat nějaké triky, které by se mohly hodit v životě každého člověka. Jedno její video je oblíbenější než všechny ostatní. Na začátku tohoto záznamu je vidět, jak se blogerka snaží zapnout velmi úzké džíny. To se jí viditelně nedaří, a proto přichází na řadu tento trik.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Podle Kristiny je nejprve potřeba dát džíny vyprat do pračky. Poté si je oblečte ihned na sebe, dokud jsou ještě mokré. Zní to šíleně, ale podle ní to opravdu funguje. Jakmile budete mít rifle na sobě, začněte se na nějakou dobu pohybovat. Je jedno, jestli budete dělat dřepy, nebo začnete tancovat. Důležité je, abyste se nějak hýbali.

Nebude to už žádný problém

Jakmile toto uděláte, docílíte toho, že se vaše džíny pořádně natáhnou a dokonale padnou přímo na vaši postavu. Samozřejmě nemůžete někam jít a mít na sobě mokré džíny. Až budete cítit, že rifle opravdu padnou, sundejte si je a pověste na sušák. Nebojte se, i když uschnou, tak budou stále držet ten tvar, jaký jste jim dali.

Jak s úzkými džínami bojujete vy?

@kristinakacheeva Jeans Too Small? Try this hack! #stylehacks #clothinghacks #fashionhacks #jeanshack #jeanshacks #hack #hacks #lifehack #lifehacks #stylehack #fashionhack #fashionforyou #girltips #girlhacks ♬ No Lie – Sean Paul

Zdroj: Express

Diskuze Vstoupit do diskuze
114 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Nalijte Coca-Colu do záchodu a už to nebudete chtít dělat jinak. Díky svému složení dokáže v domácnosti zázraky
Události247.cz
Události247.cz
Babiš jako prezident? Přinášíme výčet výhod a nevýhod, kdyby byl hlavou státu
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Proč se objevuje migréna a 3 přírodní léky, které s úpornou bolestí hlavy jednou provždy skoncují
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Co kdybychom se naučili ovládat počasí – mohla by to být naše budoucnost?