Úžasné mikiny pro volný čas. Jaká bude vaší favoritkou?

Jestliže jste žena, která miluje sportovní styl oblékání, pak vaše srdce nyní zaplesá. Mikiny různých barev, vzorů a střihů jsou hitem a na trhu se jich nabízí neuvěřitelné množství.
i Zdroj obrázku: Pixabay.com
                   

I ve volném čase můžete být krásná a IN! Máme pro vás pár tipů, které z vás udělají královnu i na obyčejné procházce.Jaká dívka, taková mikina

Každá žena, dívka, slečna, dáma má své oblíbené barvy, střihy, vzory. Všechny jsme neuvěřitelně rozdílné a rozmanité, tak jako je výběr mikin. Vyberete si tu svou, vašemu srdci nejbližší?

iZdroj obrázku: Pixabay.com

Stylová červená nikdy neomrzí
  • Lehká mikina s kapucí: na teplé dny se hodí lehký materiál, který však svými vlastnostmi dokáže i v chladných nocích zahřát. To je mikina s kapucí vhodná na jaro a léto, kterou můžete vybírat v různých odstínech i střizích. Od těch krátkých, po delší.
  • Krátká mikina: vhodná především pro slečny, které se rády pochlubí svým plochým bříškem a nestydí se ukázat. Střižené jsou většinou nad pupík. Na výběr je mnoho druhů, od těch sportovnějších až po elegantnější.
  • Mikina zvaná Sweet Spot: v ní budete vypadat tak, jako byste z ní už dávno vyrostli, ale to je právě její účel. Je to druh, který je rebelský a vrátí vás do středoškolských let.
  • Bavlněná mikina s kapucí: tento druh mikiny vás jistě potěší, pokud se počasí ještě tolik nebude dařit. Bavlna zahřeje a do kapuce se schováte, když bude vanout nepříjemný vítr, nebo padat déšť.
  • Mikina se zipem: pokud nemáte rády mikiny, které musíte oblékat přes hlavu, je ideální volbou mikina se zipem, který si jednoduše rozepnete v případě, že vám bude horko. Je to mikina velice praktická a taktéž se na trhu nabízí nespočet druhů. Každý si vybere to své.

iZdroj obrázku: Pixabay.com

Známá značka nemusí být cenově nedostupná

Jak mikinu zkombinovat?

Ať už si obléknete na procházku, do práce, nebo k venčení psa jakoukoliv mikinu, vždy je důležité se v ní cítit příjemně. Vyplatí se investovat do kvalitních materiálů, které nejsou syntetické a mají prodyšné vlastnosti. Na sport se zase hodí mikiny z funkčních materiálů. Jak vyladit svůj outfit k dokonalosti? K mikinám se obecně hodí jakékoliv džíny modré barvy, nejlépe pak střihu boyfriend. Oblíbené jsou však i jednobarevné legíny, nebo tepláky. V tomto případě je ale dobré myslet na to, zda se k vaší postavě hodí. Častěji si je mohou dovolit dámy vysportované. Volnější střihy se hodí, pokud budete chtít zamaskovat nějaké to kilo navíc. Mikiny jsou věčné, noste je!

99 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
4/5 (80%) 156 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
Jak správně vařit vejce na všechny jednotlivé způsoby tak, aby byla pokaždé naprosto famózní
Události247.cz
Národní rozpočtová rada hovoří o možné potřebě zvýšit daně
JakZdravě.cz
Nové mutace koronaviru a co je opravdu nezbytné o nich vědět
VědaŽivě.cz
Mozek jako součást těla zná každý z nás. Co ale bylo podnětem k jeho rozvoji, skoro nikdo neví