Toaletní papír roztrhala na kusy a smíchala s lepidlem. Vytvořila skvostné svatební šaty, které ji závidí široké okolí

Svatba je velice drahá věc. Pokud uvažujeme racionálně, nemusíme tolik peněz utratit zbytečně. A to například za šaty, které si oblékneme jen jednou.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

V Americe existuje soutěž, v níž účastníci musí vyrábět svatební šaty z toaletního papíru. Smí použít opravdu jen toaletní papír, lepidlo, nůžky, jehlu a nit. Zúčastnit se může kdokoli, kdo se rozhodne pokořit tuto nelehkou výzvu. Ve hře jsou poměrně vysoké finanční odměny, které čekají na zhotovitele těch nejlepších svatebních šatů z toaletního papíru.

Zúčastnila se matka tří dětí

Maminka tří malých dětí, která trpí nevyléčitelnou chorobou, nedokázala jen tak přijmout život s těžkou nemocí. Věděla, že nebude jednoduchý. Vypořádávala se nejen s tím, co jí život nadělil po zdravotní stránce, ale také s nedostatkem financí. Jednoho dne narazila na výzvu k účasti v netradiční soutěži.

iZdroj fotografie: Pexels

Rozhodla se, že se také do ní zapojí. Výroba neotřelých šatů ženě poskytla jistým způsobem terapii, která ji pomohla se dostat z deprese, kterou trpěla. Díky plánování šatů a samotné účasti v soutěži navíc získala třetí místo. Její vynalézavost a kreativní smýšlení jí umožnily vyhrát neuvěřitelných 5 000 dolarů (v přepočtu cca 110 000 korun).

Vytvořila neskutečně nádherné šaty

Možná si myslíte, že vytvořit krásné šaty z toaletního papíru není možné. Není to však pravda. Tato žena vyrobila opravdu skvostný kousek. Nejprve si vytvořila návrh stejně, jako by navrhovala šaty šité z látky. Potom se pustila do práce, která byla časově velice náročná. Její odhodlání se jí však bezesporu vyplatilo. Vznikly šaty, za které by se nemusela stydět žádná princezna.

iZdroj fotografie: Pexels

Celou roli toaletního papíru rozvařila, aby vznikla papírová hmota. Tu potom smíchala s lepidlem a rozmixovala klasickým kuchyňským mixérem. Ze vzniklé hmoty pak vytvářela nádherné dekorace. Zbytek šatů vytvořila nalepením celých útržků toaletního papíru na lepicí pásku. Výsledkem byly šaty nad kolena s dlouhou vlečkou. Jejich krásu si můžete stejně jako postup výroby prohlédnout ve videu níže.

Dokázali byste také vyrobit papírové šaty?

Zdroj: USA Today

Diskuze Vstoupit do diskuze
116 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Sušička bude sloužit až o 10 let déle: Čistit by se měly nejen filtry, ale i senzory vlhkosti
Události247.cz
Události247.cz
Velké firmy začínají propouštět po tisících. Zaměstnanci se bojí, co přijde dál
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Jak provést domácí klystýr: Kdy je to skutečně potřeba a za jakých okolností je lepší se mu vyhnout
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Proč se kočky bojí okurek: Jedna z teorií říká, že jim připomíná zvíře, které je jejich dávným nepřítelem