Co řekne kabelka o vaší osobnosti | DámskýDeník.cz

Ženy, jak nosíte kabelku? Prozradí toho o vaší osobnosti více, než byste chtěli. Pozor na to

Podle odborníků na řeč těla není náhoda to, jak se rozhodnete nosit svoji kabelku. Může to hodně vypovídat o vaší osobnosti.

i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Přemýšleli jste někdy o tom, jak svoji oblíbenou kabelku každý den nosíte? Obvykle ji asi jen tak popadnete a hodíte na paži stejným způsobem a vůbec to nezkoumáte. Věděli jste ale, že způsob, jakým ji nosíte, prozradí hodně o vaší osobnosti? Jedna módní návrhářka vám prozradí, co jaký styl nošení řekne o tom, jací vlastně jste.Přes jedno rameno a blízko u těla

Pokud svoji kabelku nosíte přesně tímto způsobem, znamená to, že jste praktičtí a upřednostňujete svou svobodu a pohodlí před dáváním věcí na odiv. Většinou nosíte kabelky menších rozměrů, do kterých se vám vejde pouze to, co potřebujete.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Kabelka přes ramena před tělem

Umístění kabelky před vaši osobu je něco jako forma výzbroje. Tento styl nošení často naznačuje opatrnější osobnost, někoho zdrženlivého nebo stydlivého. Takovýto člověk bývá většinou také defenzivní a raději by byl lidem neviditelný. Většina celebrit kabelky takto nosí kvůli tomu, aby se mohly snadno ubránit fotografům a novinářům.

Nošení kabelky v lokti

Takhle kabelky často nosí sebevědomé ženy, které je rády dávají na odiv. V podstatě to znamená, že v ruce, na které je kabelka, už nebudete držet nic jiného. Tento způsob nošení nejlépe ukazuje, že se žena ráda chlubí tím, že má značkový kousek.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Zatímco vaše babičky si asi nevšimnou, že vaše kabelka stála veliké množství peněz, módní znalci to budou vědět ihned. Jakým způsobem ji nosíte právě vy?

Zdroj: Glamour

Diskuze Vstoupit do diskuze
147 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
5/5 (81%) 500 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
10 rostlin ideálních do rodin s dětmi a domácími mazlíčky. Jsou naprosto bezpečné, pozor na ty jedovaté
Události247.cz
Rodící se vládní koalice chce změnit boj s covid-19. Už jsou jasné první obrysy
JakZdravě.cz
Máte oteklé oči, zažívací potíže, či zapomínáte? Přehlížené signály brzy vyústí v závažné zdravotní komplikace
VědaŽivě.cz
Jupiter zachránil Zemi před pádem obřího vesmírného objektu. Jeho úloha pro lidstvo je nenahraditelná