Tipy, o které se s vámi podělí stylistka | DámskýDeník.cz

Móda pro plné křivky. Zamaskujte bříško, velké boky či objemnější ruce. Letitá profesionálka prozradila nejcennější tipy ze své kariéry

Pokud vás aspoň trošku zajímá móda a vše, co se jí týká, možná vás potěší tyto rady od slavné stylistky. Teď už vždy budete vypadat skvěle a stylově.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Stylistka Susan Moses stylizovala během své více než 20 leté kariéry nespočet celebrit. Ať už se jednalo o Britney Spears nebo dokonce i o královnu Latifah, a během této doby se naučila pár dost zajímavých věcí. Dokonce vydala knížku, která radí plnějším ženám, jak se správně a pěkně oblékat, aby zvýraznily svoje křivky. Přečtěte si o jejich několika nejdůležitějších poznatcích, které by vám mohly pomoci.Ne moc obtáhnuté ani moc volné

Je docela velký rozdíl mezi tím, být oblečený v šatech, které příliš nesedí a v šatech, které jsou jako dělané na vaši postavu. Přes šaty, které sedí, by neměl být vidět žádný obrys spodního prádla. Tím poznáte, že je to příliš těsné.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Nenoste legíny jako kalhoty

Opravdu je nepochopitelné, proč se stalo tak strašně oblíbeným, nosit legíny jako normální kalhoty nebo rifle. Přece jen, většina legín je tak nějak průhledná a to se prostě nehodí. Legíny jsou dělané na to, aby se nosily třeba pod delšími topy a tak dále. Jednoduše řečeno, když máte krátké tričko, legíny si rozhodně neberte, je to docela vulgární.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Žádný outfit není kompletní bez bot

Dávejte pozor na to, aby se vám k celkovému outfitu hodily i boty. Mnoho žen si myslí, že když se hezky obléknou, je jedno, jestli si vezmou tenisky nebo podpatky, že boty nejsou až tak důležité. Opak je ale pravdou, strašně moc lidí se prvně kouká na boty a potom až na celkový vzhled.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Noste správnou tašku

Měli byste mít tašku, která správně sedí k vašemu tělu. Ani ne příliš velkou, ale ani ne malinké psaníčko. Záleží, jakou máte postavu a podle toho si vyberte právě kabelku pro vás. Ne každému totiž sluší stejný typ kabelky.

Zdroj: Glamour

Diskuze Vstoupit do diskuze
103 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
4/5 (80%) 1572 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
10 rostlin ideálních do rodin s dětmi a domácími mazlíčky. Jsou naprosto bezpečné, pozor na ty jedovaté
Události247.cz
Rodící se vládní koalice chce změnit boj s covid-19. Už jsou jasné první obrysy
JakZdravě.cz
Máte oteklé oči, zažívací potíže, či zapomínáte? Přehlížené signály brzy vyústí v závažné zdravotní komplikace
VědaŽivě.cz
Jupiter zachránil Zemi před pádem obřího vesmírného objektu. Jeho úloha pro lidstvo je nenahraditelná