Pokud chcete vypadat mladší, chce to pozměnit šatník. Vykašlete se na masivní šperky a zastaralé trendy

Pokud si chcete udržet mladistvý vzhled, zaměřte se na svůj šatník. Některé kousky vás totiž mohou dělat starší, než ve skutečnosti jste.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Oblečení toho o vás opravdu může hodně prozradit, navíc si lidé podle něj udělají většinou nějaký první dojem. Ve skříni každého člověka se najde oblečení do práce, oděv na doma i nějaké věci na příležitostné akce. Ale některé kousky z vaší skříně vás mohou dělat starší, než ve skutečnosti jste, jiné zase omladí. A těch byste právě v šatníku měly mít více. Jaké kousky to jsou?

Černá není vždy dobrou volbou

Černou barvu má v šatníku snad úplně každý, jelikož je to oblíbená barva, která navíc zeštíhluje postavu. Hodí se do každé situace, dodává potřebnou eleganci, ale bohužel také přidává nějaké ty roky. Zvýrazňuje i nedokonalosti pleti a vrásky na obličeji. Raději k černé vždy přidejte nějaké pastelové barvy, to zaručeně pomůže.

Sledujte, co se právě nosí

Asi moc dobře víte, že dnes mladí lidé udávají aktuální směr v módě. Pokud tedy chcete vypadat mladší, než ve skutečnosti jste, nakupujte věci, které právě patří mezi moderní trendy. Vždy stojí za to vyzkoušet něco nového. Pokud vám to ubere nějaké ty roky, je to úplně ideální.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Jemné šperky jsou lepší

Masivní šperky vždy vypadají elegantně a na nějakou důležitou společenskou událost se opravdu hodí. Ale pokud chcete vypadat mladší, raději sáhněte po nějakém jemnějším náhrdelníku nebo náramku. Ty masivní totiž většinou nosí už starší dámy.

Zvolte vysoké podpatky

Na vysokých podpatcích je někdy velmi složité chodit, ale jestliže chcete vypadat mladší, vyvarujte se nějakým balerínám bez podpatku. Tenisky sice vypadají velmi pohodlně, pokud však chcete vypadat mladě, vezměte si nějaké pěkné boty na podpatcích.

Vyhněte se velkému oblečení

Mnoho žen si na sebe nikdy neobleče nějaké upnuté oblečení, protože se za své tělo stydí. Proto se většinou navlečou do obrovských svetrů a bund, ale stejně to nepomůže. Když se žena snaží skrýt boky, tak tímto způsobem na ně spíše upozorní.

Nenoste kardigany

Každá žena má ve svém šatníku alespoň jeden kardigan, protože se hodí vlastně ke všemu. Ano, jsou velmi pohodlné a když koupíte nějaký svetrový, tak vás i zahřeje, ale rozhodně díky nim nebudete vypadat mladší. Spíše naopak.

iZdroj fotografie: Pexels

Přirozenější make-up

O tomto triku ví už velké množství žen. Když si uděláte výrazný make-up a budete mít na obličeji hodně vrstev, přidá vám to minimálně 5 let, někdy i 10. Navíc se výrazné líčení nehodí vždy, zato přirozené líčení ano. S věkem by se mělo make-upu ubírat, a ne naopak.

Co děláte pro to, abyste vypadaly mladší?

Zdroj: Express

Diskuze Vstoupit do diskuze
141 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Pokud kupujete vajíčka v obchodě, mějte se na pozoru. Pro své vlastní dobro zkontrolujte několik věcí
Události247.cz
Události247.cz
Ukrajina je jen začátek. Rusko podle historika bude pokračovat invazí v dalším evropském státě
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
4 japonské cviky, které vám dopomohou k plochému bříšku za pouhé 4 minuty denně
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Neuvěřitelný příběh 1. holčičích šesterčat na světě: Šance, že se vůbec narodí živé, byla 1 ku 104 miliardám