Pro svou malou dceru vyrábí outfity celebrit | DámskýDeník.cz

Maminka s dcerou se inspirují outfity slavných celebrit. Róby z červeného koberce tvoří z toho, co dům dal

Každá holčička se ráda převléká do krásných šatů, protože se pak cítí jako malá princezna. A maminka jí s tím vždy velmi ráda pomůže.

i Zdroj fotografie: Se souhlasem Alya Byurkland Chaglar
                   

Maminka Alya Byurkland Chaglar s její dcerkou Stefani dokázaly trumfnout slavné návrháře. Inspirovaly se outfity různých celebrit a posléze si je vytvořily doma. Rozhodně tedy za ně neutratily statisíce jako právě tyto hvězdy. Využívají totiž jen toho, co dům dal. Jejich napodobeniny vypadají opravdu úchvatně.Inspirují se outfity známých celebrit

Hodně lidí si myslí, že obléci se do věcí, které nosí celebrity, je pro běžného smrtelníka naprosto nemožné. A to především z toho důvodu, že je většinou navrhují a šijí návrháři světoznámých značek a jsou velice drahé. Alya s dcerkou Stefani světu ukazují, že tyto modely lze snadno vytvořit i z toho, co má člověk doma k dispozici.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Alya Byurkland Chaglar (@alyachaglar)

Na Instagramu toto duo najdete pod přezdívkou @alyachaglar. Alya a Stefani se touto aktivitou neuvěřitelně baví a dovedou si skvěle vyhrát. A opravdu jim to jde, což můžete sami posoudit dle fotek. Na této sociální síti mají skoro 16 tisíc fanoušků.

Stefani to naprosto miluje

Maminka popsala, jak takové oblečení vlastně vytváří. „Je to chvilková záležitost. Opravdu, trvá to deset až třicet minut a podobný outfit, jako měla celebrita, je na světě. Nepoužívám nic jiného než plast, papír, alobal a jiné materiály, které najdu doma.“ A Stefani to opravdu miluje, protože je okouzlená světem celebrit, a tak neví, kterou parodovat dřív.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Alya Byurkland Chaglar (@alyachaglar)

Inspirovaly se i Meghan Markle

Vytvořily už kopie outfitů několika celebrit, jako je třeba zpěvačka Katy Perry nebo slavná modelka Gigi Hadid. Všechny se jim samozřejmě povedly. Když se však rozhodly vytvořit outfit manželky Prince Harryho, Meghan Markle, všem spadla brada. Meghan si tyto šaty oblékla na předávání cen Australia Geographic Society Awards, kam dorazila po boku svého manžela. Její róba sklidila jen pozitivní ohlasy.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Alya Byurkland Chaglar (@alyachaglar)

Šaty Meghan Markle stály 200 000 liber, maminka s dcerou je dokázaly vytvořit z pohodlí domova. V současné době maminka šije a fotí především stejné modely pro maminku a dceru, aby spolu ladily. A je tedy neuvěřitelně šikovná.

Co na tohle duo říkáte?

Zdroj: BoredPanda, HelloMagazine, WonderWall, NewIdea

Diskuze Vstoupit do diskuze
120 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
4/5 (80%) 1118 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
Prodej hrnčířské hlíny: Kde ji nejlépe pořídíte?
Události247.cz
Očkovat proti covidu se budou děti od pěti let. Ministr zdravotnictví Vojtěch řekl, od kdy to bude možné
JakZdravě.cz
Kolik a jakých potravin denně sníst, aby tělo získalo maximum vitamínů? Jednoduchá tabulka ukáže přesné množství
VědaŽivě.cz
Robotická chirurgie – budoucnost medicíny začíná tady a teď