Dominuje vašemu šatníku černá barva? Zjistěte, co přesně tento fakt vypovídá o vaší osobnosti a charakteru

Převaha černé barvy v šatníku toho dokáže o vaší osobnosti prozradit opravdu hodně. Zjistěte, jak vás vnímá vaše okolí.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Už od dob prvních módních kolekcí je černá barva nezpochybnitelným symbolem elegance a skvělého vkusu. Ve spojení se zlatou nebo například fialovou barvou působí luxusně, zemité barvy jí pak mnohem spíše dodají na osobitosti a hloubavosti. Někteří lidé si však tuto barvu zamilovali natolik, že jí doslova dovolili, aby dominovala jejich šatníku. Pokud mezi ně také patříte, zjistěte, co to vypovídá o vaší osobnosti.

Černá barva symbolizuje moc

Pokud je vaší doménou pouze a jen černá a v jejím doplňování jinými barvami si nelibujete, pak jste jednoznačně dominantní osobnost. Rádi máte přehled nad situací a chtěli byste ovládat dění okolo (v tomto kontextu není možné si nevzpomenout na legendární muže v černém). Společnost vás vnímá jako úspěšné a inteligentní – a také jako někoho, kdo si zakládá na svém vzhledu. Aby ne, udržovat černou košili nebo tričko v dobré kondici není právě legrace.

Kombinace černé se žlutou

Pokud temnotu, jež se ukrývá v barvě noci, doplníte slunečním akcentem alias žlutými doplňky, prozradí to vašemu okolí hodně o vašem emočním založení. Jste totiž člověk, který jen nerad sdílí své pocity s ostatními. Neradi se svěřujete a otevíráte svému okolí. Černá je pro vás jakýmsi štítem – bez ní se cítíte příliš otevření a zranitelní. Leckdy proto máte doma například jen černé spodní prádlo včetně ponožek.

Propojení s červenou značí smyslnost

Zcela jiná situace nastává ve chvíli, kdy svůj outfit rádi doplňujete i o červené akcenty. Červená je barvou vášně a smyslnosti a ve spojení s černou vás pak proměňuje doslova v sexy dračici. Pokud máte svou skříň plnou černých a červených koktejlek na večer do baru, pak je všechno v pořádku. Ale nad obdobně laděným šatníkem do práce byste se měli vážně zamyslet. Vaši kolegové by si váš totiž rozhodně neměli vážit jen pro váš sexappeal – nebo ne?

Zemité tóny v šatníku

Dost možná však vaše oblečení příliš barvami nehýří. I když všechny vaše svršky nejsou černé, až příliš často je doplňuje hnědá, béžová nebo tmavě zelená. Tato kombinace barev o vás vypovídá to, že patříte spíše k nesmělým a uzavřeným lidem. Jen neradi na sebe upozorňujete a v životě mnohem spíše procházíte již vyšlapanými cestičkami, než abyste si prorazili své vlastní.

iZdroj fotografie: Pixabay

Když dáváte černé barvě přednost

Dost možná však ve svém šatníku více barev máte – přesto si však na významné události vybíráte jen a pouze černou. Jde tedy jednoznačně o vaši nejoblíbenější barvu. I v tomto případě se počítáte mezi osoby, které mají rády určitou nadvládu nad svým okolím. Chcete být vždy informováni o ovšem důležitém a toužíte, aby z vás vyzařovalo sebevědomí na každém kroku. A právě vaše oblíbená barva vám v tom značně pomáhá.

Jaká barva dominuje vašemu šatníku a proč?

Zdroj: Express

Diskuze Vstoupit do diskuze
90 lidí právě čte
Zobrazit další články