Těchto 11 zeštíhlovacích tipů rozhodně oceníte | DámskýDeník.cz

11 zeštíhlovacích triků pro všechny typy postav, které by měla znát každá žena. Postavu jako z titulní strany magazínu máte na dosah

Pro zamaskování nadváhy už nepotřebujete černé oblečení, ve kterém se ztratíte. Díky těmto tipům zakryjete přečuhující místa, ale zároveň dáte na obdiv všechno krásné.
i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Vzhledem k tomu, jak časté je přibírání během vánočních dnů, je naprosto jasné, že během karantény to šlo také hladce. Žádné srazy s přáteli, z práce rovnou domů (pokud jste nepracovali dálkově), a ta jedna cesta do obchodu to bohužel nespasila. Najednou můžete přijít na to, že nedokážete dopnout knoflík u kalhot, ale ničeho se nebojte. Se správným přístupem můžete vypadat fit, pevně a stylově při každé příležitosti.Začněte novým spodním prádlem

To je naprostý základ, jelikož jakmile vás bude spodní prádlo škrtit, automaticky z něj začne vše přetékat. A to na celkovém vzhledu moc nepřidá. Není třeba se vzdávat svého pohodlí. Pokud se třeba bojíte kostic, dnes už se vyrábí takové podprsenky, které vše nadzvednou a udrží i bez nich.


iZdroj fotografie: Freepik

Výstřihy ve tvaru V jsou jasnou volbou

Obrácený trojúhelník posiluje vaši linii ramen a prodlužuje krk a trup. Širší „véčko“ vyvažuje široké boky a stehna, hlubší naopak zvýrazňuje přednosti hrudníku. Tento výstřih mívají hlavně šaty a topy. Pokud se ve vaší skříni nic takového nenachází, můžete pro začátek svou košili do tohoto tvaru rozepnout.

Vsaďte na podobné barvy

Pokud chcete dosáhnout elegantního vzhledu, můžete tak učinit nehledě na váhu. Základem v tomto případě je, aby barevná intenzita vaší horní části ladila s tou spodní. Snažte se o minimální kontrast, tudíž když si vezmete světle modré triko, budou k němu ideální džíny podobné barvy.


iZdroj fotografie: Freepik

Pro vytvarování postavy jsou „bodysuity“ nejlepší

Sice do našeho jazyka nemají překlad, ale určitě jste už o nich slyšeli. Je to jeden kus oblečení, který působí jak plavky vcelku. Dole si ho zapnete a jednoduše díky tomu zajistíte, že vám při ohýbání nepůjde vidět víc, než byste chtěli.

Břicho zamaskujete šaty bez pasu

Boule na břichu by si nejspíše všiml každý, naštěstí existují šaty bez tvaru, které i tak působí elegantně. Budete mít jistotu, že v pase při pohybu nedojde k žádnému zlomu.


iZdroj fotografie: Freepik

Přidejte si trochu výšky

Tím nemusí být nutně myšleny lodičky a boty na ostrém a vysokém podpatku. Dokonale vám pro tyto účely bude stačit mírný klín nebo tenisky na platformě. Nohy díky tomu budou vypadat delší, což zlepší celkový dojem a opticky vás to zeštíhlí.

Objem přidávejte pouze tam, kde se hodí

Někteří lidé to mají tak, že nepřibírají rovnoměrně. Zatímco jejich nohy a boky zůstávají hubené, váha se shromažďuje v horní oblasti těla. A funguje to i naopak. Pokud vám jde nadbytečná váha do spodní části těla, zbavte se všech úzkých džínů a sukní. Místo toho zvolte širší kusy. To samé platí u vrchní části, kde raději oceníte topy s nadýchanými rukávy.


iZdroj fotografie: Freepik

Nebojte se využít i černou barvu

Nemusíte nutně vypadat jako vdova. Pokud máte širší stehna, zvolte kombinaci černých riflí s nějakým krásným topem. Naopak můžete zvolit černé triko s dlouhým rukávem a světlejší džíny.

Vytáhněte svá saka ze skříně

Sako je finální posilovač sebedůvěry, který zakryje všechna nadbytečná kila. Navíc se teď vrací zpátky do módy, tudíž se rozhodně nemusíte obávat, že budete vypadat jako v retro stylu. Zkombinovat ho můžete prakticky s čímkoliv, takže jen do toho.


iZdroj fotografie: Freepik

Zkuste nosit pásek

Pokud nemáte za cíl mít vyboulené břicho, rozhodně se tohoto doplňku nebojte. Je to nejlepší způsob, jak získat přirozené tvary.

Ukažte svá úzká zápěstí a kotníky

Předloktí a kotníky budou vždy těmi nejhubenějšími částmi těla, tudíž by byla škoda toho nevyužít. Dlouhé rukávy, kalhoty a sukně až po zem můžete nahradit kousky, které nechají tyto části těla vidět. Zdůraznit je můžete za pomoci náramků či krásnými a výraznými botami.

Zdroj: Aarp

Diskuze Vstoupit do diskuze
111 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
4/5 (80%) 709 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
Ekvitermní regulace vytápění má spoustu předností
Události247.cz
Okamura ostře proti Babišovi, označil ho dokonce za zrádce
JakZdravě.cz
Aby vám nepadaly!
VědaŽivě.cz
Prdíte před svojí polovičkou? Pokud ne, tak byste měli. Důvod vás překvapí