Video: Při rekonstrukci koupelny vycházely z vany zvláštní zvuky. Ani ve snu ženu nenapadlo, co tam najde

Žena byla nucena rozbít nově zrekonstruovanou zeď v koupelně, protože odtamtud slyšela podivné zvuky. Objev ji naprosto šokoval.

Dělníci opravují zeď i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Při rekonstrukcích, především starých domů a bytů, nacházejí jejich obyvatelé často velmi překvapivé věci. V mnoha případech se jedná o zazděné či pod podlahou ukryté peníze a cennosti nebo také starožitné předměty. Bohužel někteří narazí na strašidelné objevy, ze kterých jim naskakuje husí kůže. Co však po rekonstrukci koupelny našla žena, by ji ani nikoho jiného ve snu nenapadlo.

Podivné zvuky vycházely ze zdi koupelny

Žena se rozhodla, že si po letech konečně splní sen a nechá si zrenovovat koupelnu. Vybrala si tedy vhodné řemeslníky, vypověděla jim svou představu o vysněné koupelně a s nadšením čekala na to, až si bude moci zbrusu novou místnost prohlédnout. Když pracovníci rekonstrukci dokončili, byla žena velmi spokojená. Po chvíli však uslyšela ze zdi, kde byla umístěna vana, podivné zvuky.

Snažila se jim nevěnovat pozornost, ale byly stále urputnější. Na klidu jí nepřidal ani fakt, že již nějakou dobu neviděla svého milovaného kocoura Winstona. Těsně před tím, než přišli řemeslníci dělat koupelnu, jej majitelka zajistila, aby se do rekonstruované místnosti nedostal, což zmiňuje i web NewsWeek. Věděla totiž, že její kocour má velmi rád malé a tmavé prostory, a tak nechtěla riskovat, že vleze, kam nemá.

Zvídavý kocour si chtěl prohlédnout tmavou díru

Jak se ale ukázalo, Winston se přeci jen dostal ze zajetí, vklouzl do koupelny, kde si našel díru ve zdi, a tam se schoval. Řemeslníci si však nevšimli jeho přítomnosti a otvor zazdili. Poté položili na podlahu i stěnu dlažbu. Když se tedy žena dovtípila celé situace, neváhala ani chvíli, vzala do ruky kladivo a nově zrekonstruovanou zeď rozbila.

@dr.emzieees

Shoutout to Winston’s mom for hearing his cries from inside the wall 😭 in her words “thank goodness the concrete hadn’t hardened”

♬ Angel – Sarah McLachlan

Jaké bylo její překvapení, když na ni z díry vykoukl její milovaný kocourek, který zde byl uvězněn více než šest hodin. Snažil se na sebe upozornit mňoukáním, což se mu naštěstí podařilo. Video z této záchranné akce zveřejnila žena na svém TikTokovém profilu.

Naštěstí Winstona objevila rychle, kdyby totiž zůstal za zdí uvězněn jen o chvíli déle, mohla celá situace dopadnout velmi tragicky. Umíral by jistě ve velkých bolestech. Nakonec byl tedy původ podivných zvuků odhalen a vše dobře dopadlo. To se úplně nedá říct o rodině, která při rekonstrukci nalezla ve zdi včelí roj, jak jsme na DámskémDeníku již dříve popisovali.

Co říkáte na tento objev?

Diskuze Vstoupit do diskuze
50 lidí právě čte
Zobrazit další články