Muž v letadle ztropil scénu, protože měl pocit, že se proti němu všichni cestující spikli. Musel být vyveden násilím

Muž začal v letadle sprostě křičet a metal rasistické nadávky. Po jím vyvolané rvačce byl násilím vyveden ven.

Cestující na palubě letadla i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Cestování letadlem může být pro některé lidi velmi stresující. Když se k tomu navíc posilní alkoholem, je zde velké riziko, že dojde k neočekávanému a zcela vyhrocenému okamžiku. Ten může nastat i v případě, že se na palubě letadla ocitne agresor, psychicky narušený člověk nebo někdo, kdo prostě rád vyvolává konflikty. Nedávno se pasažéři letadla stali svědky scény, kterou vyvolal agresivní muž.

Cestující byli svědky otřesné situace

Když cestující nasedli do letadla letícího z Tampy na Floridě do Philadelphie v Pensylvánii, rozhodně netušili, že budou muset zhlédnout hroznou scénu, kterou ztropil jeden z pasažérů. Ten se nečekaně velmi rozzlobil a začal pokřikovat na spolucestující a palubní personál. Hádal se s nimi, urážel je a nakonec začal pronášet rasistické a antisemitské nadávky. Kvůli jeho chování jej letušky vyzvaly, aby okamžitě opustil letadlo a vzal si s sebou své zavazadlo.

V tu chvíli ale začal muž vykřikovat, že se všichni zde přítomní „bílí lidé“ proti němu spikli a jsou v přesile. Jeden z pasažérů odmítl dále takto nevhodnému chování přihlížet, a tak se postavil proti agresorovi a snažil se jej uklidnit. Jejich slovní výměna však nabrala nečekané obrátky a vypukla rvačka. Výtržník ale špatně odhadl svého protivníka, který jej rychle a bez problému zpacifikoval. Ostatní pasažéři celý incident natočili a jeden z nich později video zveřejnil na Twitteru.

Agresor byl nakonec vyveden z letadla

Nakonec z řad cestujících vystoupila žena, která se identifikovala jako policistka, přičemž se ukázalo, že muž, který se pustil s agresorem do křížku, byl také důstojník. Tato dvojice poté předala výtržníka policii, která jej vyvedla ven z letadla. Web DailyMail uvádí, že celý incident způsobilo třicetiminutové zpoždění letu. Muž byl následně obviněn z výtržnictví a ublížení na zdraví.

Celá situace musela být pro ostatní cestující velmi nepříjemná. American Airlines poté vydalo prohlášení, ve kterém poděkovalo personálu za profesionální přístup a omlouvalo se všem pasažérům za vzniklé potíže. Bohužel se podobná situace může přihodit kdykoli. Na DámskémDeníku jsme zveřejňovali příběh paní Marty, které opilý spolucestující zkazil dovolenou.

Jak byste v této situaci reagovali vy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
66 lidí právě čte
Zobrazit další články