Malé štěně bylo několikrát střeleno do hlavy, přesto na ulici vytrvale bojovalo o život. Důvod zasáhne i bezcitného

Toto malé štěně na tom bylo opravdu velmi špatně a nikdo nevěřil, že se z toho dostane. Projevilo se ale jako opravdový bojovník.

i Zdroj fotografie: S vědomím Amal Andari
                   

Určitě jste i vy už několikrát viděli různá videa, jak lidé našli zatoulaného psa v hrozném stavu na ulici. Takový pes se potom bojí a víceméně na sebe nenechá ani sáhnout, protože má ze všeho strach. A takové bylo i toto malé štěně, které bylo několikrát střeleno do hlavy. Nakonec se ale ukázalo, že je to opravdový bojovník.

Ihned věděli, že potřebuje pomoc

Toto malé štěně se toulalo na kraji silnice kousek za Bejrútem v Libanonu. Nedávno upoutalo pozornost ženy jménem Amal Andari, když jela s přítelem kolem. Štěňátku chtěli dát jen trochu vody, ale když uviděli, jak vážná jsou jeho zranění, moc dobře věděli, že potřebuje pomoc. A to pokud možno okamžitou.

iZdroj fotografie: S vědomím Amal Andari

Malého a nemocného pejska rychle převezli k nedalekému veterináři, kde rentgenové snímky ukázaly, že ubohé štěňátko bylo několikrát postřeleno pistolí. A také bylo nakaženo parvovirem. Nejhorší je, že poslední dobou se toulavým psům tyto věci stávají docela často, protože je to pro teenagery neskutečná zábava. Opravdu smutné, nemyslíte?

Má šanci na nový život

Ačkoli malé a zraněné štěně, které pojmenovali Bondok, zůstalo v důsledku útoku úplně slepé, bylo odhodlané žít. Dávali mu 25% šanci na přežití, ale ukázalo, že má sílu bojovat. Nyní už jen čeká na to, až si pro něj přijde nový páníček a ukáže mu, co to je vlastně láska. A nezbývá nic jiného, než doufat, že se tento pán brzy najde.

Jakého psa máte doma?

Zdroj: Patiliyo
Diskuze Vstoupit do diskuze
124 lidí právě čte
Autor článku

Aneta Kalasová

Jsem redaktorka s bohatými zkušenostmi a vášní pro žurnalistiku a lifestyle. Můj odborný přístup a kreativita přinášejí na web DamskyDenik.cz inspirativní články a hluboké náhledy na aktuální témata. Svým poutavým psaním oslovuji čtenáře a motivuji je k aktivnímu a smysluplnému životnímu stylu.

Zobrazit další články