VIDEO: 12letá houslistka s mohutným hlasem si vybrala píseň z Titanicu. Emotivní vystoupení odkrylo novou hvězdu na vzestupu

Dvanáctiletá dívka se rozhodla zúčastnit se pěvecké soutěže. Když začala zpívat známou píseň z filmu Titanic, všichni diváci věděli, že před nimi stojí budoucí hvězda.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Talentové soutěže se těší velké oblibě nejen u nás, ale i v zahraničí. Kromě často bizarních vystoupení tam lze čas od času narazit na opravdový talent. Tohle se stalo právě v oblíbené soutěži The Voice, kde 12letá slečna zahrála a zazpívala velmi oblíbený, ale těžký song známý z filmu Titanic tak profesionálně, až divákům i porotcům spadla brada.

Píseň známá po celém světě

Píseň s názvem My Heart Will Go On (přeloženo jako Mé srdce bude bít dál) v roce 1998 válcovala hitparády po celém světě. Stala se zároveň také nejvíce hranou písní tohoto roku. Nazpívala jej známá zpěvačka Céline Dion, která na hudební scéně působí dodnes. Zajímavostí je, že píseň se ve filmu Titanic vůbec neměla objevit. Režisér James Cameron si stál za tím, že ve filmu nebude hrát žádná píseň, a to dokonce ani v závěrečných titulcích.

iZdroj fotografie: Depositphotos
Céline Dion na premiéře filmu Kráska a zvíře

Zpěvačka zároveň ve stejné době nazpívala ústřední píseň k filmu Kráska a zvíře a nechtěla se tak pouštět do další. Céline ale přemluvil manžel a tak nakonec píseň, která se stala naprosto ikonickou, nazpívala. Kromě ústřední písni k filmu Titanic působila také v soundtracku velmi oblíbeného filmu Deadpool, kde nazpívala píseň, která hraje v úvodní scéně.

Emotivní vystoupení

Píseň My heart will go on není na zazpívání sice vůbec jednoduchá, v posluchačích ale dokáže poměrně jednoduše vyvolat emoce. Proto si jí volí velké množství uchazečů v různých talentových soutěžích. Málokterý ale dokáže píseň zazpívat stejně dobře jako 12letá Bente Van Der Steen z Nizozemska. Ta si kromě svého skvělého zpěvu pomohla také houslemi, kterými dokreslila atmosféru svého vystoupení. Mladá zpěvačka s houslemi vyvolala bouřlivou reakci.

iZdroj fotografie: Depositphotos
.

Mladá zpěvačka si poměrně rychle získala pozornost nejen diváků, ale také porotců, kteří svá křesla velmi rychle otočili, aby se podívali, kdo to zpívá. Dívka během celého vystoupení působí velmi přirozeně, zpěv jde od srdce a jde vidět, že si pozornost užívá. Každý divák byl hned přesvědčen, že se jedná o opravdový talent. Dívka zpěv prokládala pasážemi melodie hrané na housle a vytvořila tak ve studiu velmi příjemnou atmosféru. Není divu, že postoupila dále.

Co říkáte na toto emotivní vystoupení?

Vystoupení mladé zpěvačky s houslemi

Zdroj: The Voice Kids

Diskuze Vstoupit do diskuze
79 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Ta díra tam není jen tak. Hospodyňky, které chtějí být v kuchyni efektivní, ocení hned 2 využití
Události247.cz
Události247.cz
Ve městech se začínají objevovat skupiny lidí, které mohou být pro bezpečí Čechů kritické
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Rajčata působí na plíce zdravých i nemocných. Skoro nikdo si neuvědomuje, jaké bohatství se v nich ukrývá
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Kruhy v obilí –⁠ jaká je jejich historie a co za nimi doopravdy stojí. Existují svědci, kteří z místa viděli odlétat podivný objekt