Žena se pochlubila bizarním sňatkem. Lidé ji mají za blázna, její životní láska totiž není živá

Tato mladá žena dlouhou dobu skrývala své city, protože se za ně styděla. Konečně se však mohla provdat za svoji poněkud zvláštní, ale velkou lásku.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Možná už jste se někdy setkali s tím, že se nějaký člověk rozhodl, že spojí svůj život s o mnoho starším partnerem. To je poměrně běžná situace, alespoň ve srovnání s tím, co udělala tato žena. Ta se totiž rozhodla, že si vezme za muže svou zombie panenku, kterou podle svých slov opravdu hluboce miluje. Je to sice poněkud zvláštní, ale hlavní je, že je žena konečně velmi šťastná a zamilovaná.

Sňatek se zombie panenkou

Mladá žena s Massachusetts potkala svoji životní lásku už ve 13 letech. V tu dobu se totiž její otec rozhodl, že jí splní její největší přání. Milovala horor o zombie a on jí koupil velkou panenku, kterou si velmi dlouho přála. Splnil jí tím její sen. A v tu chvíli to všechno začalo. Několik let se snažila svůj vnitřní pocit potlačit, ale čím byla starší, tím více věděla, že její city k zombie panence zkrátka sílí.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Felicity Kadlec (@dollgirl21)

Na druhou stranu jí ale bylo jasné, že ji lidé z jejího okolí nepochopí, a tak to dlouhá léta nikomu neřekla. Odhalit svoje tajemství se rozhodla až v roce 2018, kdy její otec zemřel. Do té doby to byl totiž právě on, kdo byl její jedinou oporou. A poté sama řekla, že se jí ulevilo, když šla s pravdou ven, protože věděla, že teď už může být opravdu šťastná.

Chce s ní strávit zbytek života

Rozhodla se, že svoje city přestane skrývat, a i když ji za to mnoho lidí odsuzuje, ona je velmi šťastná a také zamilovaná. Dvacetiletá dívka brala svůj vztah s panenkou tak vážně, že se rozhodla s ní strávit zbytek života. V Tivertonu na Rhode Islandu se jednoho dne za svoji lásku provdala. A také se pochlubila fotkami z jejich svatby. Pokud vám toto přijde už trošku za hranou, možná vás překvapí, že to ještě není všechno.

V tento její velký den ji podporovali čtyři přátelé, což byly další stejně děsivé hračky. Pár si klasicky vyměnil prsteny a žena si dokonce nechala na ruku vytetovat jméno svého milovaného. Její rodina se snaží její rozhodnutí přijmout, ale když se koná nějaká rodinná akce, nesmí si s sebou svého milého brát. Žena přiznala, že se svým mužem žije plnohodnotným intimním životem, jen bohužel nemůže otěhotnět.

Jaký nejzvláštnější příběh znáte?

Zdroj: DailyStar
Diskuze Vstoupit do diskuze
133 lidí právě čte
Autor článku

Aneta Kalasová

Jsem redaktorka s bohatými zkušenostmi a vášní pro žurnalistiku a lifestyle. Můj odborný přístup a kreativita přinášejí na web DamskyDenik.cz inspirativní články a hluboké náhledy na aktuální témata. Svým poutavým psaním oslovuji čtenáře a motivuji je k aktivnímu a smysluplnému životnímu stylu.

Zobrazit další články