Lidé s tímto znamením zvěrokruhu se narodili, aby byli perfektní. Patříte mezi vyvolené?

Každé znamení má něco do sebe. Avšak ti lidé, kteří se narodili během těchto pěti měsíců, jsou na světě, aby ukazovali, co to znamená perfekcionismus.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Pokud jste jedním z těchto pěti znamení zvěrokruhu, tak jste pravděpodobně ten typ člověka, který nenechá nic nedokonalé. Možná vás lidé považují i za naprostého kontrolora, který nemůže nechat věci jen tak být, aniž by si byl jistý, že je všechno pod kontrolou. V případě, že se takhle chováte, jste pravděpodobně nekompromisní perfekcionista a třeba se za něj vůbec nepovažujete. Lidé jako vy si totiž často myslí, že jsou pouze pracovití, ale mnohdy jde spíše o perfekcionisty, kteří chtějí od života jen to nejlepší.

Lev (23. července – 22. srpna)

Lev má mnohem radši pořádek než chaos. Dává mu to lepší pocit kontroly nad čímkoli, do čeho se v životě pouští. Je to také ten typ člověka, který neustále usiluje o první místo a zlaté medaile, protože chce být vždy nejlepší. Lev ale nepotřebuje nikomu nic dokazovat, nechce být první pro ostatní, nýbrž pro sebe. Být perfekcionistou pro něj znamená vytvořit plán úspěchu a držet se ho co to jde. Ví, že všechno nemusí být vždy dokonalé, ale věří, že některé věci můžou být bezchybné, proto nic nedělá napůl.  

iZdroj fotografie: Depositphotos

Panna (23. srpna – 22. září)

Pokud by měl někdo být definicí slova perfekcionismus, je to Panna. Ta neustále hledá nové projekty a příležitosti, které vyžadují řádnou úroveň organizace a dokonalosti. Lidé tohoto znamení mají vždy nejčistší byt a nejlépe zorganizovaný pracovní stůl. Perfekcionismus u panny není jen nějaká lehkomyslná záležitost, je to nutnost. Aby mohla dělat to co jí baví, musí se přitom cítit minimálně dokonale, jinak to pro ní není. To platí i pro lidi v jejím okolí, kteří musí splňovat požadovaná kritéria. Nicméně panna vždy pomáhá ostatním a její metodický a podrobný přístup ke všemu v životě je téměř hypnotický.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Štír (23. října – 21. listopadu)

Štír je ten, kdo si všimne úplně všeho a dokáže se tak poučit z chyb ostatních. Dělá samozřejmě své vlastní chyby, ale určitě ne hloupé a úmyslné. Když pozoruje ostatní v jejich přirozeném prostředí, je to pro něj něco jako učení, protože vidí, jak ostatní selhávají. Právě pozornost k detailu a pozorovací schopnosti jsou to, co dělá ze štíra perfekcionistu. Je o něm také známo, že je velmi úmyslný a někdy dokonce trochu posedlí, pokud jde o dosažení jeho cílů. 

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Kozoroh je jedním z nejpracovitějších znamení zvěrokruhu. Hlavním důvodem, proč je takový perfekcionista, je ve skutečnosti to, že pracujete velmi tvrdě, aby dosáhl toho, co si předsevzal. Nejhorší pocit na světě je pro něj vědět, že mohl udělat něco mnohem lépe, kdyby tvrději pracovali. Než aby dělal kozoroh v životě minimum, raději bude perfekcionista a půjde nad rámec svých možností. Zásadní je pro něj být hrdý na to, co doteď vybudoval. Být perfekcionistou mu však brání například přestat kouřit nebo prostě nebýt nejlepší z nejlepších.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Váha (23. září – 22. října)

Lidé ve znamení váhy jsou považováni za perfekcionisty trošku v jiném smyslu slova. Toto znamení totiž odkazuje na rovnováhu mezi všemi elementy a tak chápe, že každý kousek chaosu vyžaduje určitý kousek pořádku a naopak. Její představa o dokonalosti je určitá definice a balanc. Funguje nejlépe, když slyší, nebo může odpovědět ano. Slovo „možná“ je jejím největším nepřítelem, protože není definitivní. Váha nedokáže udržet svojí dokonalost když slyší slovo možná a proto se mu snaží neustále vyhýbat.

Zdroj: Your tango

Diskuze Vstoupit do diskuze
138 lidí právě čte
Zobrazit další články