Znamení zvěrokruhu patřící mezi nenapravitelné záletníky. Nenechte si jimi zlomit srdce, nebo mezi ně váš partner patří?

Možná jste ve svém vztahu šťastní, ale stejně se neubráníte nevěře. Strach z toho zůstat věrný jen jednomu člověku je u pěti znamení zvěrokruhu daný hvězdami.
i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Nevěra je v současné době vcelku častou součástí dlouhodobých vztahů. Jeden z partnerů podvádí druhého a způsobuje mu tak citelné trauma. Ve většině případů se totiž nevěra tzv. provalí. Pokud se něco podobného stalo i vám a chtěli byste do budoucna minimalizovat šance na opětovné „spálení se“, vyhněte se těmto pěti znamením zvěrokruhu. Ta totiž mají sklony k nevěře dané do vínku od narození, a ačkoliv podvádět často nechtějí, jednoduše se neubrání.

Váhy a Vodnář jsou znamení, která ráda koketují

Jste sami ve znamení Váh či Vodnáře? V tom případě moc dobře víte, že koketování těmto znamením není cizí. Váhy mají rády obdivné pohledy a zvyšují si sebevědomí na náhodných lichotkách od cizinců. Bohužel tato „zábava“ jim zůstává i poté, co s někým navážou vážný vztah. Ačkoliv nejde ve většině případů o nic dalšího, ne vždy dokáží situaci odhadnout a může se stát, že zajdou dál, než měly v plánu. Obdobně jsou na tom i Vodnáři.


iZdroj fotografie: Pixabay
Váhy rády koketují s náhodnými cizími lidmi

Vodnáři obecně nechtějí svého partnera podvádět, ovšem zároveň se nedokáží odstřihnout od svých předchozích vztahů. Často udržují komunikaci se svými bývalými přítelkyněmi / příteli, nebo s jejich dávnými láskami. Protože se mezi formy podvádění často řadí i tzv. emoční nevěra, partneři Vodnářů by se měli mít na pozoru. Pokud byste takovou situaci zjistili, rozchod by byl krajní řešení. Vodnáři si totiž neuvědomují, že by vás jejich chování mohlo zraňovat. Zkuste si tedy situaci nejprve vyříkat.

Blíženci a Lvi chtějí pozornost, Ryby jsou impulzivní

Znamení zvěrokruhu, která touží po pozornosti, to jsou Blíženci a Lev. Blíženci se ze své podstaty potřebují ve vztahu cítit potřební a nepostradatelní. Často vyhledávají takového partnera, o kterého mohou pečovat. V případě, že se jim nedostává dostatečné pozornosti či uznání, jednoduše pro ni jdou jinam. Ženy ve znamení Blíženců rovněž často bilancují svůj život a preferují mít možnost volby – a to platí i v partnerských vztazích.


iZdroj fotografie: Pixabay
Ryby jednají impulzivně pod návalem emocí a pocitů

Dalším hledačem pozornosti jsou Lvi. Ti preferují bytí ve středu pozornosti a neradi jsou na druhé koleji. Pokud cítí, že jim věnujete pozornosti málo, budou se ji snažit získat všemi prostředky – i nevěrou. Znamením, které má – překvapivě – sklony k nevěře, jsou i Ryby. Ty jsou citlivé a emotivně založené, proto nevěra může přijít ve chvíli, kdy jsou s partnerem tzv. na kordy. Ovšem Ryby déle zůstávají ve vztahu, který jim nevyhovuje. Nechtějí totiž svého partnera zranit.

Zdroj: Timesofindia

Diskuze Vstoupit do diskuze
75 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
5/5 (81%) 406 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
Manželé vybudovali uprostřed lesa geniální dům, který svou krásou uhrane oči každého. Rodině poskytuje luxus milionové vily
Události247.cz
Česko začne očkovat třetí dávkou vakcíny. Podle dat z Izraele má ale většina lidí po jejím podání vedlejší účinky
JakZdravě.cz
Super polévka nabitá vitamíny posílí imunitu a chrání před virovými i bakteriálními onemocněními. Podzimní elixír zdraví
VědaŽivě.cz
Míváte noční můry? Pokud je to některý z následujících motivů, rozhodně ho neignorujte