Znamení zvěrokruhu, kterým se nikdy nesvěřujte. Neumí udržet žádné tajemství. Jsou mezi nimi vaši blízcí přátelé?

Dobře se rozmyslete, komu se budete svěřovat se svým tajemstvím. Mohl by se ho potom dozvědět i někdo, kdo to opravdu vědět neměl.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Drby jsou jednou z nejzákeřnějších věcí na světě, protože lidé jimi škodí nejen ostatním, ale také sami sobě. Jsou totiž po nich plni negativní energie. Lidé nemají v lásce ty, kteří na nikom nenechají ani suchou nit a takovým osobám by nikdy nic nesvěřili. Je lepší nikoho nepomlouvat a také si dobře promyslet, komu svá tajemství svěříte. Musíte vědět, že je u něj v dobrých rukou a nedostane se dál.

Býci se rádi přetvařují

Býci určitě nejsou lidé, kterým byste mohli svěřovat svá tajemství. Hned jak bude příležitost, někomu ho řeknou a ještě si to navíc nějak přibarví. Milují být středem pozornosti a je jim jedno, na čí účet se budou bavit. Jsou dost dobří v přetvářkách. Můžete si myslet, že patří k vašim nejbližším, potom se jim svěříte a nestačíte se divit. Dávejte si na ně pozor.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Blíženci jsou příliš zvědaví

Vždy se z vás budou snažit dostat, co vás trápí, a vy si můžete myslet, že to myslí dobře. Ale s tím byste raději neměli počítat. Jakmile se jim svěříte, jsou schopni to ihned poslat dál. Drby jsou víceméně jejich hlavní zdroj zábavy a problémem je, že dokážou velmi škodit. Jsou příliš zvědaví a vždy si dokážou sehnat nějaké informace.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Váhám nejsou lži cizí

Tomuto znamení byste nikdy neměli věřit a už vůbec ne se mu svěřovat, protože se vždy začnou přiklánět na stranu, která je pro ně příznivější. Lidé ve znamení Vah jsou schopni lhát do očí, aby se vyhnuli hádce nebo aby všechna špína nespadla na ně. Vždy všechno dělají jen pro svoje dobro a to, co neví, nepoví.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Střelec neumí plnit sliby

Na Střelce se nikdy nemůžete spolehnout, nedodrží své slovo. Také dokážou bodnout do zad, aby ze situace nevyšli jako nejhorší. Neměli byste s nimi mít příliš důvěrný vztah, protože nejsou schopni udržet žádné tajemství. Vždy mají nutkání to někomu dalšímu říct, ani nevědí proč. Neexistuje pro ně žádné upřímné přátelství, vždy si jdou tvrdě za svým. Svěřili jste někomu svá tajemství a on je vyzradil?

Zdroj: Horoscope, Times of India

Diskuze Vstoupit do diskuze
142 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
5/5 (81%) 442 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
10 rostlin ideálních do rodin s dětmi a domácími mazlíčky. Jsou naprosto bezpečné, pozor na ty jedovaté
Události247.cz
Rodící se vládní koalice chce změnit boj s covid-19. Už jsou jasné první obrysy
JakZdravě.cz
Máte oteklé oči, zažívací potíže, či zapomínáte? Přehlížené signály brzy vyústí v závažné zdravotní komplikace
VědaŽivě.cz
Jupiter zachránil Zemi před pádem obřího vesmírného objektu. Jeho úloha pro lidstvo je nenahraditelná