Truchlící matka požádala svého mrtvého syna při návštěvě hrobu o znamení. Okamžik, který zachytila na kameru, nahání husí kůži

Občas se stanou věci, které by nám pouze z vyprávění nikdo nevěřil. Jakmile ale pořídíte důkaz stejně jako tato žena, můžete lidem ukázat, že zázraky se opravdu dějí.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Některým lidem ze života odejdou osoby, které pro ně hodně znamenaly, a ti, kteří po nich na světě zůstali, začnou truchlit. V některých momentech si dokonce přejí, aby jim člověk, který zemřel, dal znamení, že je tu stále s nimi. Toto znamení jim v mnoha případech dodává sílu, aby ve svém životě bojovali a nevzdávali se. Zároveň mají někteří pozůstalí dojem, že tu nezůstali sami, ale jejich nejbližší je stále po jejich boku.

Její malý syn umřel kvůli nemoci

I když malé děti mají celý život ještě před sebou, občas se u nich projeví nevyléčitelná nemoc, nad kterou nelze vyhrát. Maličkému Jacku Robinsonovi byla v roce 2014 diagnostikována rakovina. V té době mu byly čtyři roky a lékaři museli jeho matce sdělit, že u něj objevili nádor na mozku. Bohužel ani zahájení léčby nepomohlo a Jack před svými 5. narozeninami tragicky zemřel.

iZdroj fotografie: Pixabay

Jeho matka zažila zázrak

Malý Jack po sobě zanechal své dvojče, sestru, matku a otce. Celá rodina byla situací zdrcená. V roce 2017 se jeho matka Marie vydala na hřbitov, aby zde navštívila svého zesnulého syna. Jakmile byla jeho hrobu, řekla něco, co jí hned poté změnilo život. Poprosila totiž Jacka, aby jí dal nějaké znamení. Hned poté kolem ní začal poletovat malý pták, který se na ní snažil přistát.

Nakonec se mu podařilo přistát Marii na noze a podle ní to vypadalo, že se ani ničeho nebojí. Měla dojem, že jí tento malý tvor důvěřuje a nebojí se jí. Chvilku poté z její nohy odletěl, aby se posadil na náhrobek, jenž se nacházel nedaleko hrobu jejího syna. V tu chvíli ji napadlo, že by mohla vytáhnout telefon a celou situaci si natočit na video. Jakmile začala natáčet, pták k ní znovu přiletěl a tentokrát si sedl přímo na ruku.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Marie stihla vše natočit

Poté se na ni podíval a působil, jako kdyby si s ní chtěl hrát. Jelikož se ptáci lidí primárně bojí, byla matka malého Jacka velmi překvapená tím, co se právě děje. Protože na ní ptáček usedl chvilku poté, co požádala Jacka o nějaké znamení, myslí si, že právě on jím byl. Jakmile si to uvědomila, celá situace ji ještě více dojala.

Dostali jste někdy znamení od někoho, kdo umřel? Jaké bylo?

Zdroj: INSIDE Edition

Diskuze Vstoupit do diskuze
94 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Ocet má na zahradě 3 způsoby uplatnění: Proti plevelu, škůdcům i jako čistič
Události247.cz
Události247.cz
Konsolidační balíček dostává svou podobu, předčasný důchod bude zřejmě minulostí
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Superpotravina med: Potravina plná vitamínů pomůže nejen na nachlazení
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Jaký je původ tajemného Čupakabry: Někteří zastávají teorii, že jde o výsledek mimozemského genetického inženýrství