4 znamení zvěrokruhu čeká tento týden fantastická změna a obrovské štěstí. Jste jedním z nich?

Astrologové zveřejnili předpověď horoskopu pro jednotlivá znamení zvěrokruhu pro následující týden. Některá z nich se mohou těšit na finanční injekci.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

I pro následující týden si astrologové připravili předpověď osudu pro jednotlivá znamení zvěrokruhu. Všechna znamení čeká vskutku bohatý týden, avšak na čtyři z nich se usměje štěstí a je jim přislíbena výrazná finanční injekce. Bohužel některá znamení budou naopak s financemi bojovat a budou jich mít nedostatek. Zjistěte, která znamení to jsou a zdali se mezi nimi nenachází to vaše.

Náročný týden čeká Berany, Raky, Lvy a Kozorohy

Náročný týden zažijí Berani, na které dolehne proměnlivost počasí. Mohou být podráždění a úseční, proto se by se měli vyhýbat zbytečným konfliktům. Ve čtvrtek by se měla nicméně karta obrátit a oni zažijí menší úspěch. Zato Raky úspěch nečeká. Dokonce by u sebe neměli nosit větší obnos peněz – utratili by je za věci, které nepotřebují.


iZdroj fotografie: Pixabay

Ani Lvům astrologové nepředpověděli finanční stabilitu. Začátkem týdne jim dokonce hrozí konflikty ve vztazích. Mohou na povrch vyplout staré křivdy a problémy. Měli by mít na paměti, že nemusí za každou cenu zvítězit, naopak musí diskutovat. Kozorozi své okolí popudí svojí značnou netrpělivostí. Pokud se neuhlídají, může dojít k vážným hádkám, které budou dlouho překonávat.

Býci, Váhy, Štíři a Ryby ocení druhou polovinu týdne

Podle předpovědi čeká Býky v pondělí značné napětí v práci. Proto by se měli vyvarovat přílišné konfrontace a soustředit se na práci. Ve druhé polovině týdne přijde zlom a úleva v práci. Co se týče milostného života, ten také bude znatelně lepší v druhé polovině týdne. Váhy budou mít ze začátku týdne problém se svým okolím – proto když uvidí nějaký spor, neměly by se do něj plést. Vyšly by z něj jako poražení. V druhé polovině týdne je nicméně čekají úspěchy.


iZdroj fotografie: Pixabay

I na Štíry čekají začátkem týdne samé problémy – a to jak v práci, tak doma. Atmosféra se značně zlepší v polovině týdne. Klidná sobota a neděle jim pak dovolí si po dlouhé době odpočinout. Pro Ryby si astrologové připravili varování. Neměly by podceňovat své zdravotní problémy, nebo odkládat návštěvu lékaře. Nicméně ve druhé polovině týdne budou opět ve svém živlu a pocitově budou šťastné a spokojené.

Šťastlivci jsou Blíženci, Panny, Střelci a Vodnáři

Znameními, kterým se bude následující týden výjimečně dařit, jsou Blíženci, Střelec, Panna a Vodnář. Blíženci zažijí pozitivní vývoj v kariéře, kde se konečně zúročí jejich tvrdá práce. Pokud se jim naskytne nějaká příležitost, nesmí se bát ji „chytit za pačesy“, finančně se jim velmi vyplatí. Panny čeká překvapivý začátek týdne, který se ve středu obrátí v pozitivní. Nepředvídaná finanční injekce na ně čeká o víkendu.


iZdroj fotografie: Pixabay

I Střelcům astrologové předpovídají harmonický a šťastný týden. Zhodnocení dojde nejen jejich úsilí v práci, ale i v osobním životě. V případě, že se na tento úspěch soustředí, finanční odměna je nemine a navíc si ji dlouhodobě udrží. Vodnáře bude týden na svém začátku trochu pokoušet, ale od úterý mohou vše čekat zalité sluncem. Dočkají se řady překvapení, přičemž jedním z nich budou nečekané peníze. Patříte také mezi tato čtyři šťastná znamení?

Zdroj: Horoscope, Times of India

Diskuze Vstoupit do diskuze
74 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
5/5 (81%) 2104 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
10 rostlin ideálních do rodin s dětmi a domácími mazlíčky. Jsou naprosto bezpečné, pozor na ty jedovaté
Události247.cz
Rodící se vládní koalice chce změnit boj s covid-19. Už jsou jasné první obrysy
JakZdravě.cz
Máte oteklé oči, zažívací potíže, či zapomínáte? Přehlížené signály brzy vyústí v závažné zdravotní komplikace
VědaŽivě.cz
Jupiter zachránil Zemi před pádem obřího vesmírného objektu. Jeho úloha pro lidstvo je nenahraditelná