Znamení, která jasně naznačují, že finanční úspěch již není daleko a čeká člověka zářná budoucnost

Člověk běžně čeká, kdy mu do života přijde pracovní či větší finanční úspěch. Naštěstí pro vás však existují znamení, která tyto záležitosti mohou předpovídat.

peníze i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Kdo by nechtěl v životě dosáhnout svého pracovního úspěchu a získat dostatečné množství finančních obnosů, které by jej zajistily do budoucna. Ve většině případů tak lidé doufají, že jim například šéf zvýší plat nebo třeba peníze někde vyhrají. Bohužel pro ně se tyto události nemusí nikdy uskutečnit a nezbývá než dále čekat. Podívejte se ale, která znamená by takový finanční úspěch mohla indikovat a jak je v běžném životě poznáte. 

Úplněk přináší ovoce

Jedním z největších znamení je úplněk. Pokud jste dostali výplatní pásku právě v den, kdy je měsíc v této fázi, určitě v brzké budoucnosti uvidíte vaše finance růst. Funguje to ale pouze v případě, že jste obdržení peněz v tento den neplánovali. Tím to ale nekončí, také pokud při plném měsíci splatíte vaše dluhy, taky se vám pravděpodobně v budoucnu podaří finančně či pracovně uspět. Stejně tak je tomu v podnikání, když začnete v tento den, rozhodně budete mít světlou budoucnost. Pamatujte ale, že to nesmíte takto plánovat.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Numerologické znaky

Pokud neustále vidíte číslo osm, pak váš úspěch jistě není daleko. Osmička totiž v numerologii symbolizuje úspěšnost života, peněz a práce. Sledujte tak, která telefonní čísla vám dávají vaši noví obchodní partneři nebo zákazníci a kolik osmiček se objevuje na vaší výplatní pásce. Pokud tak často pozorujete nejméně tři osmičky v těchto dokumentech a kontaktech, jistě vás úspěch brzy dožene. Totéž platí pro číslo sedm, které v numerologii znamená hodně štěstí. 

Snění o penězích a zvěři

Příchod velkého finančního úspěchu můžou naznačovat také sny, které jsou spojené s penězi. Pokud tedy při snění najdete poklad, počítáte peníze nebo finanční obnos dostanete od někoho neznámého, je to pozitivní znamení. Mimo to je také podle východní kultury nejdůležitějším znamením blížícího se bohatství sen, ve kterém jste viděli slona, ​​žábu, draka nebo zlatou rybku. Tato zvířata totiž v Asii zásadně symbolizují finanční úspěch.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Slovanské znaky od předků

Některá znamení přinesli také dávní Slované. Například když se u vás objeví motýl, vy ho pustíte ven, ale on se opět vrátí, je to znamení velkého budoucího jmění. Ve starověku to naši předkové považovali dokonce za jeden z nejdůležitějších znaků štěstí. Dalším indikátorem peněz do budoucna je podle nich silný déšť. Pokud tak jedete na důležité jednání a silně přitom prší, půjde to jako po másle. Posledním znamením je obyčejné vajíčko. V případě, že ho rozbijete a bude obsahovat dva žloutky, můžete se radovat, protože se blíží úspěch. 

Zdroj: Horoscope

Diskuze Vstoupit do diskuze
96 lidí právě čte
Zobrazit další články