Horoskop na rok 2022 z oblasti financí | DámskýDeník.cz

5 znamení zvěrokruhu se v roce 2022 doslova promění v magnet na peníze. Jste mezi šťastlivci, kteří si finančně polepší?

Pokud se vám často stává, že máte hluboko do kapse, možná patříte mezi šťastlivce, kteří tuto situaci po novém roce dokáží napravit. 

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Nejčastěji řešené věci jsou ty, které se týkají rodiny, zdraví, práce, ale i financí. Tyto aspekty v našem životě řešíme nejčastěji. Ať si říká, kdo chce, co chce, ale zdraví a finance jsou v životě jednoduše velmi důležité. Neznamená to, že musíme mít na svých účtech miliony, ovšem být každý měsíc v mínusu také není nejlepší. Zjistili jsme pro vás, že některé znamení si po novém roce značně polepší, proto neváhejte a zjistěte, zda jste mezi nimi i vy. A pokud se v seznamu nenajdete, nebuďte smutní, snažte se a pracujte, vše špatné se k dobrému obrátí. První znamení je Kozoroh

Kozoroh miluje peníze, chce být bohatý a běžně si určuje vysoké cíle s tím vědomím, že jejich peněženky budou tak nadité a udělají je tím nejbohatším člověkem na planetě. Nikým a ničím se nenechají strhnout. Jakmile za něčím jdou, musí to udělat pořádně a rozhodně nehledí kolem sebe, ani na to, zda je svátek či víkend. Rok 2022 Kozorohy za snahu jistě odmění. 


iZdroj fotografie: Unsplash

Panna si také polepší

Panna patří mezi spořivé znamení. Dokáže ušetřit každou korunu, která je navíc. Ví, jak s nimi zacházet a rozhodně je neutrácí za nesmyslné věci, které v životě nepotřebuje. Jedná se také o lidi pracující až do roztrhání těla, protože vědí, že za tento krok budou patřičně odměnění a jejich práce bude stát za to. Tato úvaha Pannám svědčí, nový rok jim přinese finanční úspěch.


iZdroj fotografie: Unsplash

Empatičtí snílci Vodnáři

Vodnáři jsou věčnými studenty. Mají pocit, že celý svůj život musí věnovat studiu a zjišťování nových věcí. Bohužel neustálé učení úzce souvisí s jejich peněženkou. Stále také věří, že s minimálním úsilím dokáží nemožné. Často se jim to nedaří, ale rok 2022 jim bude přát a podaří se jim docílit toho, čeho chtějí. A to bez toho, aniž by se museli jakýmkoliv způsobem dřít. 


iZdroj fotografie: Unsplash

Temperamentní a energický Lev

Lvi budou mít v novém roce 2022 opravdu velké štěstí. Jejich temperament a roztěkanost se uklidní a začnou být spolehliví a na mnoho lidí udělají dojem. Lev totiž miluje peníze a pro ně rozhodně udělá vše, co bude muset. Pokud máte ve své blízkosti Lva, jistě víte, že jeho pozitivní vystupování na vás dělá silný dojem. Nový rok jim bude přát ještě více a to nejen v lásce, ale i financích.  


iZdroj fotografie: Pixabay

Statečný a optimistický Střelec

Střelci jsou většinu času skvěle naladění a pokud tomu tak není, neradi na sobě dají znát svou špatnou náladu a smutek. Jsou také dobří psychologové, manipulátoři a pracovití lidé. Snaží se budovat a učit se novým věcem. Díky jejich pracovitosti a optimismu budou v roce 2022 opravdu šťastní, protože za svou práci dostanou dobře zaplaceno.

Patříte mezi některé z těchto znamení?

Zdroj: Tudasfaja

Diskuze Vstoupit do diskuze
90 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
5/5 (81%) 1908 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
Prodej hrnčířské hlíny: Kde ji nejlépe pořídíte?
Události247.cz
Očkovat proti covidu se budou děti od pěti let. Ministr zdravotnictví Vojtěch řekl, od kdy to bude možné
JakZdravě.cz
Kolik a jakých potravin denně sníst, aby tělo získalo maximum vitamínů? Jednoduchá tabulka ukáže přesné množství
VědaŽivě.cz
Robotická chirurgie – budoucnost medicíny začíná tady a teď