Zmizel, když mu byly 3 roky. Až při nehodě po 12 letech zjistili strašlivou pravdu

Mladému páru se ztratilo malé dítě, když mu byly teprve 3 roky. Po 12 letech došlo úplnou náhodou k jeho nalezení, a to při dopravní nehodě.

i Zdroj fotografie: Unsplash
                   

Tento strašlivý příběh, o kterém nedávno informoval web TheThaiger, je důkazem toho, že zázraky jsou opravdu skutečné. Když se totiž čínský pár projížděl po známé ulici, nechtěně srazil teprve 15letého bezdomovce, který se velmi podobal jejich ztracenému synovi – ten však před dvanácti lety bezdůvodně zmizel a poté po něm nebylo ani stopy. Partneři se jej proto v nemocnici zeptali, zda by s nimi mohl podstoupit testy DNA. Chlapec souhlasil a to, co následovalo, šokovalo otce i matku. 

Unikátní případ, kterému lze jen těžko uvěřit 

Když se tento pár projížděl po svém rodném městě Foshan v provincii Guangdong v Číně, srazil na ulici 15letého bezdomovce, který jim velmi připomínal ztraceného syna, který bez jakéhokoli důvodu zmizel před dvanácti lety, když mu byly teprve tři roky. Naštěstí však jeho poranění nebyla natolik závažná, a tak se jej po cestě do nemocnice zkusili zeptat, odkud je a kde má maminku a tatínka. Bohužel se však o své minulosti nechtěl bavit a na dobu, kdy byl ještě dítětem, si již nevzpomínal.

Jakmile přijeli do nemocnice, lékaři se chlapce okamžitě ujali. Jelikož však během incidentu utrpěl pouze lehká zranění, byl během několika hodin propuštěn. Muž středního věku se jej poté opatrně zeptal, zda by ještě nepodstoupil testy otcovství. Mladík překvapivě souhlasil, a tak se záhy společně vydali do laboratoře k posouzení DNA. Díky dnešním vysoce moderním laboratorním metodám lze podle webu Genomia určit, zda je otcem dítěte daný člověk, s přesností až 99,99 %. To, co testováním vyšlo najevo, rozhodně nikdo nečekal.

test DNA iZdroj fotografie: Depositphotos

Neuvěřitelné výsledky testů 

Vyšetření potvrdilo šokující pravdu, kterou si pár nedokázal ani ve snu představit. „Ukázalo se, že 15letý mladík je skutečně náš syn. Nevěřili jsme tomu, protože tomu bylo již 12 let, co jsme ho ztratili, a zrovna takovou náhodou jej nyní najdeme. Ihned, co jsme se to dozvěděli, jsme mu tuto pravdu sdělili – doteď si vzpomínám, jak se mu rozzářily obě oči štěstím a všichni jsme poté společně začali plakat,“ popsal otec. Poté, co tato novinka vyšla najevo, chlapec se rozhodl otevřít svým rodičům a pověděl jim o své strašlivé minulosti. 

Těžké dětství malého chlapce 

Ke zmizení chlapce došlo před dvanácti lety, když mu byly teprve 3 roky. Takové neštěstí se sice může stát i z důvodu nedostatečného dozoru nad dítětem, ale v tomto případě bohužel neměli rodiče možnost tomu zabránit. Stalo se to poté, co jsme ho svěřili do péče našim kamarádům. Dodnes nikdo neví, co se tehdy stalo, a bohužel ani náš syn si nepamatuje, jak se ztratil,“ sdělila matka policii dle webu TheThaiger.

Co mu však zůstalo v paměti byly vzpomínky, jak se jako malé dítě ocitl v rodině, kde byl bit a neustále šikanován – o podobném příběhu jsme již psali na webu DámskýDeník.cz, tehdy však malé dítě na následky špatného zacházení bohužel zemřelo. Později byl chlapec předán muži, který tvrdil, že je jeho biologickým otcem.

almužna pro bezdomovce iZdroj fotografie: Freepik

Bohužel však muž, který mu tvrdil, že je jeho otcem, byl podvodník. Chlapce nutil pracovat a poté mu bral vydělané peníze. „Když byl opilý, používal proti mně násilí a jednoho dne mě chtěl dokonce zabít nožem. Naštěstí se mi však podařilo uniknout a od té doby jsem žebral na ulici a jedl jídlo z popelnic,“ přiznal chlapec. Skutečným rodičům se následně podařilo tohoto muže vypátrat a předat polici. „Okamžitě byl zatčen a ukázalo se, že je to obchodník s lidmi. Naštěstí je už ve vězení,“ dodal otec ztraceného chlapce. 

Co si o tomto příběhu myslíte vy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
102 lidí právě čte
Autor článku

Lukáš Jírovec

Zobrazit další články