Znamení zvěrokruhu poháněna jen hněvem a závistí. Vyvarujte se jejich přítomnosti, akorát vám ničí život

S některými lidmi není moc rozumné se moc přátelit, protože je nejvíce těší, když vás potká nějaký neúspěch nebo zrada.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Existují lidé, kteří si hrají na nejlepší kamarády, ale ve skutečnosti mají největší radost z toho, když vidí druhé lidi v malých i velkých nesnázích. Závist a zloba naplňují jejich život. Může se zdát, že se radují z vašeho úspěchu a štěstí, ale v hloubi duše vám jen závidí a snaží se k vám dostat svoji negativní energii.

Nejhorší jsou Berani

Berani opravdu milují, když jsou první, kdo všechno ví, ale nikdy se nedokážou radovat z cizího úspěchu. Umí jen závidět, nadávat, útočit a pomlouvat úspěšné lidi. Rádi se s každým srovnávají, ale jen do té doby, než je někdo lepší než oni.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Na dalším místě jsou Panny

Panny dokážou respektovat ostatní, ale vždy musí být ve všem na prvním místě. Bojují, dokud neporazí všechny kolem sebe. Můžete jim to vidět na tváři, když se jim někdo nelíbí a nechtějí ho k sobě pustit, což se jim stává poměrně dost často.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Třetí jsou Váhy

Pro vždy vyrovnané Váhy je nejtěžší snést, když je někdo šťastnější než oni. Dříve mluví, než myslí, a také rychle všechny a všechno soudí. Když je popadne velký vztek, jejich okolí se jim raději vyhýbá.

Štíři jsou také plní zloby

Pokud si někdo bude plnit své sny, nikdy nebude dobře vycházet se Štíry. To může být zejména v pracovním vztahu šéf–zaměstnanec docela dost obtížné, a to zvláště pokud se podřízenému začne dařit. Pokud někdo nedodržuje jejich pokyny, je naprosto vytočený. Štíři jsou velmi závistiví a neradi prohrávají.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Poslední jsou Ryby

Ryby jsou velice asociální a nemají rády ostatní lidi. Proto vyhledávají každou příležitost, kdy si mohou pořádně zanadávat. Cítí, že nikdo jiný než oni si štěstí a úspěch nezaslouží, a proto ho nikomu nepřejí.

Měli jste někdy ve vašem životě někoho takového?

Zdroj: Horoscope, Times of India

Diskuze Vstoupit do diskuze
134 lidí právě čte
Zobrazit další články