Po 21 letech manželství zjistila, že její manžel má druhou rodinu. „Celou tu dobu jsem žila ve lži. Oba dostali to, co si zasloužili“

Manželství se sesypalo jako domeček z karet kvůli neuvěřitelné náhodě. Když žena na sociálních sítích hledala recept, narazila na fotku cizí rodiny. Muž jí ale byl povědomý.

Posmutnělá frustrovaná žena i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Dlouholetí manželé se většinou domnívají, že svůj protějšek dobře znají a vědí, co od něj mohou očekávat. Někdy se ale mohou šeredně mýlit. Podobně jako čtenářka DámskéhoDeníku sedmačtyřicetiletá Iveta K. z Prahy. Domnívala se, že má svého muže přečteného. Pak ale náhodou na sociálních sítích narazila na fotografii, která jí převrátila život vzhůru nohama. „Celou dobu jsem žila ve lži. Pomsta ale byla sladká,“ napsala nám do redakce.

Náhodou našla fotku na sociálních sítích

Za svého manžela Vladimíra je paní Iveta vdaná už 21 let. Mají spolu dvě dcery a před deseti lety se společně museli vyrovnat se smrtí nejstaršího syna. „Žila jsem v iluzi, že nás ta strašná tragédie ještě víc sblížila, posílila a stmelila. Tak strašně jsem se ale mýlila,“ vypráví čtenářka, která čirou náhodou přišla na to, že její muž vede dvojí život. Má totiž ještě jednu rodinu, jejíž existenci několik let úspěšně tajil.

Kdyby paní Iveta při hledání receptu na sociálních sítích náhodou nenarazila na snímek zachycující jejího manžela s cizí rodinou, mohla dodnes žít v blažené nevědomosti. Jenže to se nestalo. „Nejdřív jsem si jen pomyslela, že se ten muž na fotce podobá mému manželovi. Pak jsem ale na tom profilu hledala další snímky a našla jsem i video. Ztuhla mi krev v žilách, když mi došlo, že ten otec nějaké cizí rodiny je můj Vladimír,“ svěřila se čtenářka.

Pět let úspěšně tajil, že má jinou ženu

Manželovy pravidelné služební cesty byly ve skutečnosti jen zástěrka pro nevěru. Ukázalo se, že má už pět let vážný vztah s jinou ženou, která má tři syny. „Kdyby to byl jen nějaký chvilkový úlet, asi bych mu to nakonec odpustila. Ale tohle bylo jiné. Vůbec jsem nevěděla, co mám dělat. Jak nám mohl něco tak odporného udělat? Když se vrátil domů z cest, vozil mi dárky, vyznával mi lásku a milovali jsme se,“ stěžuje si paní Iveta.

Studentka se soustředí na test iZdroj fotografie: Freepik

Když se vzpamatovala ze šoku, rozhodla se jednat. Najala rozvodového právníka a chtěla dát manželovi lekci. Rozhodla se také navštívit manželovu milenku. „Bylo to trapné, neprojevila ani špetku studu. Naopak se na mě obořila, že by se manžel nepoohlížel jinde, kdybych nebyla líná a upjatá zlatokopka, která s ním nespí. Hodí se k sobě, oba mají, co si zaslouží,“ uvedla paní Iveta. „Pomsta byla sladká. Při rozvodu jsem ho obrala o všechno. Nakonec jsem vítěz já,“ dodala čtenářka.

Co říkáte na to, jak se manžel zachoval?

Diskuze Vstoupit do diskuze
61 lidí právě čte
Zobrazit další články