Veronika Žilková ukázala, jak si udržuje postavu. Svým fanouškům natočila video, jak cvičí se židlí

Cvičební lekce, které herečka zveřejňuje na sociálních sítích, jsou stále populárnější. Když se najednou začátkem roku na delší dobu odmlčela, její fanoušci nechápali, co se děje.

Herečka Veronika Žilková i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Z Veroniky Žilkové se stává relativně úspěšná influencerka. Udržuje se v kondici díky cvičení, které streamuje na sociálních sítích. Její cvičební videa oslovila spousty fanoušků. Když se jedenašedesátiletá herečka potřebuje odreagovat, prostě si zacvičí. Svůj zvyk začala vysílat a sdílet na internetu. Postupem času se její lekce staly populárními. Necvičí s ní totiž desetičlenná skupinka, ale tisíce lidí. Sama herečka médiím řekla, že jde až o 20 tisíc nadšenců.

Dostala valentýnku od ženy

Během svých cvičebních videí se s fanoušky dělí o zážitky a poznatky. Vypráví o rodině, mazlíčcích nebo o představeních, která navštívila. Občas je vidět, že cvičení a mluvení současně není žádná hračka. Při valentýnském cvičení se židlí vzpomínala na to, jak se její rodiče brali právě v únoru a k výročí svatby musela tatínkovi pravidelně shánět modré hyacinty pro maminku. Z těchto květin byla maminčina svatební kytice a měla je moc ráda.

Herečka, která si cvičením udržuje postavu, také prozradila, že den před svátkem zamilovaných už dostala první valentýnku. Překvapivě ale nebyla od jejího přítele. Tím je stále ještě ženatý bývalý baskytarista skupiny Argema Josef Holomáč, který byl hereččinou velkou oporou nejen v době rozvodových tahanic s Martinem Stropnickým, ale také když jí na sklonku loňského roku zemřela milovaná maminka. Předčasný dárek k Valentýnu dostala od ženy.

Veronika Žilková s přítelem Josefem Holomáčem iZdroj fotografie: Nextfoto

Po kolapsu už zase cvičí

Ze cvičení zadýchaná herečka ve videu nadšeně popisuje, jak ji dostala. Stylově u toho máchá rukama, jako kdyby byla raper. Valentýnku jí totiž věnovala potetovaná raperka Sharlota, kterou zná od malička. Herečka z toho byla prý dost zaskočená. „Jé ty mi dáváš valentýnku, já myslela, že si ji dávají jen zamilované páry. A ona řekla ne, valentýnku si dávají všichni, kteří se mají rádi, a já tě mám ráda,“ vyprávěla Žilková s tím, že ji to velmi dojalo.

Příznivce jejích lekcí v lednu zaskočilo, že se na delší dobu odmlčela. Způsobily to vážné zdravotní problémy, které ji potkaly. „Já jsem byla docela vážně nemocná a jsem moc ráda, že se mi to podařilo utajit. Byla jsem týden v nemocnici. Strašně děkuju vojenské nemocnici a mladému panu doktorovi, který mi zachránil život. Přišlo to ze vteřiny na vteřinu,“ svěřila se. Když ji z nemocnice propustili a skončila jí rekonvalescence, ke svým pravidelným cvičebním lekcím se vrátila.

Co říkáte na cvičební lekce Veroniky Žilkové?

Diskuze Vstoupit do diskuze
59 lidí právě čte
Zobrazit další články