Zhubla 142 kilogramů a stala se totální sexbombou. Teď kvůli tomu nemůže chodit

Populární fitness influencerka skončila v nemocnici v kómatu, protože jí selhaly orgány. Žena odmítá, že by existovala souvislost mezi hospitalizací a jejím drastickým hubnutím.

i Zdroj fotografie: S vědomím Lexi Reid
                   

Senzací sociálních sítí se stala jednatřicetiletá žena, které se podařilo zhubnout neuvěřitelných 142 kilogramů. Lexi Reidová z americké Indiany je důkazem odvahy, pevné vůle a odhodlání. Díky tomu, jak dokumentovala svou přeměnu, se její fitness blog stal velmi populárním. Po cvičeních, dietách a operacích přebytečné kůže by do ní nikdo neřekl, že před pár lety vážila přes 200 kilogramů. Nedávno ale skončila v nemocnici.

Manželský pár vážil skoro 350 kilogramů

Příběh Lexi a jejího manžela se stal virálním poté, co si v roce 2015 řekli své ano. V té době dohromady vážili téměř 350 kilogramů a denně zkonzumovali 8 000 kalorií. Pak si dali novoroční předsevzetí, že zhubnou. „Neměli jsme jídelníček, operaci, osobního trenéra, ale měli jsme jeden druhého a vnitřní motivaci tvrdě pracovat každý den,“ popisuje začátek shazování kilogramů Lexi.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Lexi Reed (@fatgirlfedup)

Vyměnili nezdravou stravu z rychlého občerstvení za domácí jídla a začali chodit do posilovny. Za dva roky se Lexi dostala na váhu 78 kilogramů a její manžel na 94. Zdravý životní styl oběma svědčil a jedinou památkou na minulé časy byla převislá kůže. V roce 2018 podstoupila žena devítihodinovou operaci, při které chirurgové odstranili 7 kilogramů kůže.

Skončila v nemocnici v kómatu

Ne vše šlo ale jednoduše. Před časem Lexi skončila v nemocnici. Podle lékařů jí selhaly orgány. Před hospitalizací se několik dní necítila dobře. „Rozhodl jsem se vzít Lexi do nemocnice, kde mi řekli, že její orgány odmítají pracovat. Podle lékařů mohla zemřít, kdybychom se do nemocnice nedostali včas,“ řekl Danny. Její zdravotní stav nebyl dobrý. Pět dní byla v kómatu.

Po měsíci byla propuštěna z nemocniční péče domů, zdaleka však nemá vyhráno. Nemůže chodit a potřebuje dialýzu. Proč ledviny nepracují tak, jak mají, a proč nemůže chodit, žena zatím neví. „Stále se snažím zjistit, co způsobuje, že nemůžu sama chodit nebo dokonce zvednout nohu a proč nefungují ledviny,“ dodala. Lexi však trvá na tom, že to nemá nic společného s jejím drastickým úbytkem váhy. Dle jejího názoru jde o důsledek onemocnění covidem-19.

Jak velká souvislost podle vás existuje mezi hubnutím a zhoršeným zdravím?

Zdroj: InfNews
Diskuze Vstoupit do diskuze
89 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Vzala roli balicího papíru a začala ho lepit na podlahu v pokoji jejího syna. Maminka na mateřské tak ušetřila nejmíň 10 tisíc
Události247.cz
Události247.cz
Drahota nedopadá na každého: Politici si zase přidávají platy. Zaplatí jim je už tradičně daňoví poplatníci
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Slavná bramborová dieta, ze které šílí celý svět. Už za 3 dny jsou vidět výsledky, její princip je snadný
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Rusko používá rojící se munici Shahed 136. Navzdory nízkým nákladům je sebevražedný dron extrémně propracovaný