3 ženská znamení zvěrokruhu přitahující peníze jako magnet. Muži se vedle nich mají jako prase v žitě

Pokud jste se narodily v některém z vybraných tří znamení zvěrokruhu, podle astrologů nemáte v životě nouzi o peníze a pracovní úspěchy.
i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Možná jste vždy toužily být jako vaše „šťastná“ kamarádka, které se daří vše, na co sáhne. Nebo jste si přály setřít los a objevit pod jedním z políček pohádkovou výhru. A možná se vám všechno tohle děje. Podle astrologů je pro to v obou případech jednoduché vysvětlení – ženy narozené v jednom ze tří znamení zvěrokruhu jednoduše přitahují peníze, úspěchy a (potenciálně) mocné muže. Znáte některou z těchto žen nebo mezi ně samy patříte?

Životní partneři těchto žen mají často „tvrdý chléb“

Mezi tyto ženy se řadí ty, jež se narodily ve znamení Kozoroha, Býka či Štíra. Ačkoliv mají jedno společné, značně se od sebe liší. Ženy narozené ve znamení Štíra potřebují cítit, že vedle sebe mají opravdového muže. Vyžadují, aby jejich partner byl respektovaný, hrdý a nebál se jít za svým úspěchem. Tyto ženy pak rády „skousnou“ i to, že vydělává výrazně více peněz. Naopak na cestě za úspěchem ho nutí jít na samou hranici jeho možností a nedopřejí mu oddechu, dokud není tam, kde chtějí.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Ženy narozené ve znamení Býka vyhledávají takové partnery, kteří jsou úspěšní již při seznámení. Protože jsou tyto ženy orientované zejména na finanční jistotu a materiálno, vyžadují, aby jejich partner zajistil společný život v blahobytu (a ničem menším). Partneři takových žen jsou tedy pracovití a dostatečně schopní na to, aby se jim jejich píle vyplatila. Na oplátku jim ženy-Býci budou stát po boku i během možných problémů, které život přinese.

Některé ženy potřebují ke štěstí submisivní muže

Posledním znamením, které je spojováno s penězi, je Kozoroh. Ženy narozené v tomto znamení jsou obecně ambiciózní a dominantní. Nezřídkakdy drží svoji kariéru pevně ve svých rukou a při cestě na vrchol dokáží být velmi tvrdé. Tyto ženy jsou obecně houževnaté, vytrvalé a soustředěné na dosažení svých cílů. Od svého partnera očekávají určitou míru submisivity, kdy se nechá svou partnerkou vést. Protože lpí na určitém společenském postavení, není výjimkou, že zastávají stejnou a vyšší funkci, než jejich partneři.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Ačkoliv nejsou popisované vlastnosti těchto úspěšných žen ne vždy lichotivé, nedá se jim upřít, že jsou do jisté míry dechberoucí. Energie, vytrvalost a sebejistota těchto žen kolem nich vytváří jakousi auru, kterou touží zakusit kde kdo (lhostejno zdali muži či jiné ženy). Jejich partneři na své cestě životem získávají protějšek, který jim bude závidět nejeden známý.

Zdroj: Times of India, Horoscope

Diskuze Vstoupit do diskuze
128 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
5/5 (81%) 463 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
Manželé vybudovali uprostřed lesa geniální dům, který svou krásou uhrane oči každého. Rodině poskytuje luxus milionové vily
Události247.cz
Česko začne očkovat třetí dávkou vakcíny. Podle dat z Izraele má ale většina lidí po jejím podání vedlejší účinky
JakZdravě.cz
Super polévka nabitá vitamíny posílí imunitu a chrání před virovými i bakteriálními onemocněními. Podzimní elixír zdraví
VědaŽivě.cz
Míváte noční můry? Pokud je to některý z následujících motivů, rozhodně ho neignorujte