7 nejstrašnějších věcí, které ženy dělají za zavřenými dveřmi. Děláte je taky, když vás nikdo nevidí? Někdo je může považovat za odporné

Jsou tajemství, která by měla zůstat nevyřčená. Existují ale i takové, o kterých každý ví, ale málokdo je řekne nahlas.

i Zdroj fotografie: Freepik
                   

I přesto, že se jedná o něžné pohlaví a často jsou přirovnávány ke květům růže, i ženy mají tajemství a zlozvyky, kterým se oddávají ve chvíli, kdy se nikdo nedívá. Jedná se o malá tajemství, která ale nerady přiznávají i svému dlouholetému partnerovi. Jsou ale pro většinu žen stejné, proto by muže nemělo překvapovat, že i jeho žena tyto věci dělá, pokud se nikdo nedívá. 

iZdroj fotografie: Pexels

Společná návštěva toalety je jen vrchol ledovce

Již dávno se nejedná o pouhý vtip z amerických filmů. Ženy spolu zásadně chodí na toaletu ve dvojicích nebo dokonce větších skupinách. Je to skutečnost, která je pro mnoho mužů nepochopitelná, protože jim naopak vyhovuje, pokud jsou při vykonávání potřeby v místnosti jediní. To, co si ale mnoho mužů nedovede představit, je skutečnost, že druhá žena nečeká za dveřmi kabinky. Často se stává, že stojí hned vedle první dívky a s vykonáváním potřeby jí dokonce všemožně pomáhá. 

iZdroj fotografie: Pexels

S tím se pojí i druhá věc a to je porovnávání intimních partií. Zatímco muže by nikdy nenapadlo srovnávat tyto části těla, ženy si je často mezi sebou popisují a nemají problém ani s tím, si porovnávat velikost svého poprsí. Známým faktem je také to, že kabelka každé ženy je záhadou. Málokterého muže by ale napadlo, že většina žen má u sebe pinzetu na obočí. Nikdy totiž nevíte, kdy na těle narazíte na nějaký chlup, který tam být nemá. 

V kabelce se skrývají různá tajemství 

Pokud se dívka nachází na začátku vztahu, není překvapením ani to, že se v její kabelce vyskytuje náhradní kartáček na zuby. Je to pro případ, že by u něho měla přespat. Často se také necháme unést dojmem, že ženy jsou něžné znamení. To ale ne vždy platí, i ženy umí používat velmi drsný slovník a nešetřit sprostými slovy. Rozdílem ale je, že ženy méně často nadávají na veřejnosti, dělají to spíše nenápadně, v soukromí. 

iZdroj fotografie: Pexels

Ženy také nemají problém se mezi sebou svěřovat s intimními detaily. To se týká nejen jejich sexuálního života, ale například také detailů ohledně menstruačního cyklu. To je téma, kterému se rozhodně každý muž chce vyhnout. Šokujícím faktem ale je, že ženy nemají problém vymačkávat akné ostatním lidem, nejen sobě. Je pro ně naprosto přirozené takovým způsobem pomoci nejen své kamarádce, ale v případě potřeby i svému partnerovi. 

Zdroj: Brightside

Diskuze Vstoupit do diskuze
71 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Pokud kupujete vajíčka v obchodě, mějte se na pozoru. Pro své vlastní dobro zkontrolujte několik věcí
Události247.cz
Události247.cz
Ukrajina je jen začátek. Rusko podle historika bude pokračovat invazí v dalším evropském státě
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
4 japonské cviky, které vám dopomohou k plochému bříšku za pouhé 4 minuty denně
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Neuvěřitelný příběh 1. holčičích šesterčat na světě: Šance, že se vůbec narodí živé, byla 1 ku 104 miliardám